خانه آخرین خبرها بن افلک احتمالا فیلمی در مورد جنگ افغانستان را با بازی برادرش کارگردانی کند

بن افلک احتمالا فیلمی در مورد جنگ افغانستان را با بازی برادرش کارگردانی کند

۱

بیاتومگ – پروژه بعدی بن افلک در منصب کارگردانی ممکن است که او را با برادر کوچکش و برنده جایزه اسکار کیسی افلک در یک تیم قرار دهد. بازیگر فیلم Justice League (لیگ عدالت) یعنی بن افلک در حال حاضر در حال مذاکره است تا صندلی کارگردانی فیلمی در مورد جنگ افغانستان به نام Red Platoon (جوخه سرخ) را به دست بگیرد.

رزومه حرفه ای بن افلک بسیار جذاب و جالب است. این بازیگر فیلم Pearl Harbor (پرل هاربر) با بدست گرفتن سکان کارگردانی فیلم هایی همچون Gone Baby Gone (رفته عزیزم رفته) و The Town (شهر) و Argo (آرگو) مهارت های کارگردانی درخشان خود را به همه نشان داد و آنها را شگفت زده کرد. موفقیت های نو ظهور او سبب شد تا او سرانجام برای ایفای یکی از بزرگترین و نمادین ترین نقش ها در تاریخ هالیوود انتخاب شود و او به هفتمین بازیگری تبدیل شد که نقش بروس وین/بتمن را در تاریخ سینما ایفا می کند (البته اگر ویل آرنت در نقش بتمن لگویی را نیز حساب کنید). با این حال، از زمانی که بن افلک این نقش را بدست گرفت، طالع وی اندکی به سوی شومی تمایل یافت زیرا انتقاد های منفی از دنیای گسترده دی سی سبب شد تا شایعاتی مبنی بر خروج وی از نقش بتمن پس از فیلم لیگ عدالت به وجود بیاید. علاوه بر این، فیلم Live by Night (تا شب زنده بمان) به کارگردانی وی نیز توسط منتقدان بسیار مورد انتقاد قرار گرفت.

Manchester by the Sea (منچستر کنار دریا)

برای بازگشت به مسیر، ظاهرا بن افلک قصد دارد تا کارگردانی یک پروژه تازه را بدست بگیرد که او را با چهره ای آشنا همکار می کند. بنا بر گفته ها، بن افلک در حال مذاکره با کمپانی سونی پیکچرز است تا کارگردانی فیلم جوخه سرخ، فیلمی در مورد جنگ افغانستان بر اساس شرح حالی نوشته گروهبان دوم کلینتون رومشا را به عهده بگیرد. این فیلم وقایع نبرد کامدِش در سال ۲۰۰۹ را بازگو می کند که در آن، بیش از ۳۰۰ جنگجوی طالبان به پایگاه آمریکایی حمله می کنند و رومشا مجبور می شود تا ضد حمله ای بالبداهه را با تعداد کمتر سربازان رهبری کند و پایگاه را بازپس بگیرد. گزارش ها اذعان می کنند که کمپانی سونی، برادر بن افلک یعنی کیسی را برای ایفای نقش رومشا در نظر دارد. علاوه بر این، جورج کلونی نیز یکی از تولید کنندگان فیلم است.

فیلم رفته عزیزم رفته، فیلمی بود که با کارگردانی بن و بازی کیسی بود و از آن زمان، این دو برادر در هیچ پروژه ای همکاری نداشته اند. رزومه کاری کیسی افلک نیز خالی از جذبه نیست و وی سال گذشته توانست با بازی در فیلم Manchester by the Sea (منچستر کنار دریا)، جایزه بهترین بازیگر مرد اسکار سال ۲۰۱۷ را به خانه ببرد.

یک دیدگاه

  1. زهرا

    ۲۸ اسفند, ۱۳۹۶ در ۲۰:۳۷

    به نظرم این دو تا برادر یکی از بهترین های هالیوود هستن و همکاری دوباره ی اونا واقعا خوشحالم کرد چون مطمئنا فیلم خوبی رو قراره ببینیم

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *