خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Robin Hood: Origins (رابین هود: خاستگاه ها) تغییر کرد

تاریخ اکران فیلم Robin Hood: Origins (رابین هود: خاستگاه ها) تغییر کرد

۰

بیاتومگ – مخاطبان باید اندکی بیشترین صبر کنند تا در مورد روز های ابتدایی قانون شکن مشهور رابین هود چیز هایی متوجه شوند، زیرا فیلم Robin Hood: Origins (رابین هود: خاستگاه ها) ۶ ماه دیر تر اکران می شود. همانند دیگر آثار عمومی، تلاش های بسیاری در طی سال ها برای ساخت فیلمی پر فروش و با بودجه زیاد با محوریت رابین هود و همراهانش شده است. در چند سال آینده، برنامه هایی برای ساخت فیلمی در مورد رابین هود و فیلمی مرتبط با دوشیزه ماریان با بازی مارگات رابی وجود دارد. با این حال، فیلمی که از آنها زود تر اکران می شود، فیلم رابین هود: خاستگاه ها است.

تارون اجرتون (Kingsman: The Secret Service) در این فیلم نقش کماندار اصلی یعنی رابین هود را ایفا می کند. دیگر بازیگرانی که در کنار او نقش آفرینی می کنند شامل جیمی فاکس (Baby Driver) در نقش جان کوچولو، تیم مینچین (Californication) در نقش راهب تاک و بن مندلسون (Rogue One) در نقش داروغه بی رحم ناتینگهام می شود.

فیلم Robin Hood: Origins (رابین هود: خاستگاه ها)

با وجود ستاره های بزرگ در این فیلم، با این حال، این فیلم یکی از تعداد بسیار فیلم های بازسازی در سال های اخیر است. اخیرا نیز فیلم King Arthur: Legend of the Sword (شاه آرتور: افسانه شمشیر) محصول کمپانی برادران وارنر ساخته شد تا یک فیلم عظیم در دنیای سینما باشد.

تایید شده است که کمپانی لاینزگیت تاریخ اکران فیلم رابین هود: خاستگاه ها را شش ماه به تعویق انداخته است. تاریخ ابتدایی اکران این فیلم، مارس ۲۰۱۸ بوده است. حال این فیلم در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ (۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸) به روی پرده نقره ای می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *