خانه آخرین خبرها نویسنده جدیدی به فیلم Maleficent 2 (ملفیسنت ۲) اضافه شد

نویسنده جدیدی به فیلم Maleficent 2 (ملفیسنت ۲) اضافه شد

۰

بیاتومگ – بنا بر گزارش ها، تولید فیلم اکشن زنده Maleficent 2 (ملفیسنت ۲) محصول کمپانی دیزنی و دنباله فیلم ملفیسنت سال ۲۰۱۴، بار دیگر در حال حرکت رو به جلو است و در همین راستا نیز نویسنده جدیدی به فیلم اضافه شده است. جز باتروورث نویسنده چندین فیلم مهم و قابل توجه بوده و دیزنی او را استخدام کرده تا فیلمنامه دنباله یکی از پر فروش ترین فیلم های این کمپانی را اصلاح کند.

فیلم ابتدایی ملفیسنت در سال ۲۰۱۴ به اکران در آمد و با بازی آنجلینا جولی بود. این فیلم، تجسم اکشن-زنده ای از انیمیشن کلاسیک Sleeping Beauty (زیبای خفته) سال ۱۹۵۹ است. با این حال، فیلم سال ۲۰۱۴ به پس زمینه کاراکتر ملفیسنت می پردازد و او را با اندوه و دلسوزی کمتری در داستان جا می دهد و از او یک ضد قهرمان بی میل با اهداف پادشاهی خراب کارانه می سازد که به شخصیت منفی واقعی فیلم تبدیل می شود.

فیلم Maleficent (ملفیسنت)

این فیلم به طور قابل توجهی برای کمپانی دیزنی درآمد بدست آورد و در فروش جهانی ۷۵۸ میلیون دلار فروش کرد و به چهارمین فیلم پر فروش آن سال تبدیل شد. بنابراین، در سال ۲۰۱۵ اعلام شد که دنباله ای برای این فیلم با نویسندگی فیلمنامه نویس فیلم اول یعنی لیندا وولوِرتون در دست توسعه است که چندان شگفت انگیز نبود. با وجود اینکه فیلم همچنان در برنامه اکران کمپانی دیزنی قرار داشت ولی از آن زمان، هیچ خبری در مورد پیشرفت این پروژه به گوش نرسید.

با این حال، الان گزارش شده است که دیزنی، باتروورث را به خدمت گرفته تا فیلمنامه موجود فیلم ملفیسنت ۲ را بازنویسی کند. ظاهرا او قرار است فیلمنامه اولیه فیلم نوشته وولورتون را اصلاح کند و تولید فیلم بر اساس نسخه نهایی فیلمنامه را به دست بگیرد. تولید کننده فیلم اول یعنی جو راث همچنان در این پروژه دخیل است. اخیرا نیز آنجلینا جولی اظهار داشته که بسته به تعهداتش، حاضر به ایفای دوباره نقش خود در این فیلم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *