بیاتومگ – تئوری تازه ای از سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) بین طرفداران رواج یافته که ادعا می کند، برن و سم می توانند در فصل پایانی این سریال فوق العاده و فانتزی بسیار حیاتی و مهم باشند. البته، پس از جدایی ای طولانی، سرانجام برن استارک (آیزاک همپستد رایت) و سموئل تارلی (جان بردلی وست) در قسمت پایانی فصل ۷ سریال یکدیگر را ملاقات کردند.

در ملاقات بین این دو کاراکتر، سرانجام مشخص شد که جان اسنو (کیت هرینگتون) پسر قانونی و شرعی ریگار تارگرین و لیانا استارک است. این به جان یا با نام واقعی ایگون ادعایی بسیار قوی نسبت به تخت آهنین می دهد. هر چند، در حال حاضر، جانشین حقیقی تخت آهنین از دور خارج شده است.

صرف نظر از اینکه آیا جان به تخت آهنین می رسد یا خیر (هنوز مشخص نیست که آیا او آن را می خواهد یا خیر)، این صحنه بین سم و برن مدرک مهم برای نمایش بود. اگر عطش سم برای دانش با توانایی برن برای کشف حقایق تاریخی ترکیب شوند، هیچ محدودیتی در مورد آنچه که این دو می توانند آشکار کنند وجود ندارد. این لپ کلام نظریه جدید طرفداران است.

قسمت پایانی فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

خلاصه این نظریه به این شرح است:

“برن برای سموئل یک کتاب تاریخی کامل است. او یک دایره العلوم است. ملاقات و همکاری کنجکاو ترین کاراکتر با عالم ترین کاراکتر در سریال، مثل خلق اینترنت در وستروس است. سم مجبور نیست که دیگر در کتاب ها و دست نوشته ها کاوش کند. او به راحتی می تواند با جستجو در ذهن برن، جواب را بیابد و همانند سرچ در گوگل عمل کند. مطمئنا این موضوع به آنها امکان تبدیل شدن به قدرتمند ترین و خطرناک ترین کاراکترها در سریال را می دهد.”

کاملا واضح است که برن به کمی راهنمایی نیاز دارد. او می تواند همه چیز در تاریخ و هر چیز آشکاری در حال حاضر را ببیند ولی او همیشه نمی داند که به کجا و کی نگاه کند. سم می تواند به او کمک کند تا سوزن را در انبار کاه بیابد و او را در مسیر اطلاعات حیاتی هدایت کند. چیز های مهمی که باید کشف شوند شامل مدرک کتبی پدر و مادر واقعی جان، جزییات نقشه خیانت آمیز سرسی و چگونه کشتن شاه شب است. مطمئنا پیدا کردن راهی برای تبدیل کردن کوهی از شیشه اژدها به سلاحی کارا و سنگین باید در اولویت اول آنها باشد.

همانطور که در فصل ششم سریال دیدیم، سفر در زمان برن، توانایی ضربه زدن به افراد را دارد. مغز هودور به طرز غیر قابل جبرانی با گفتن جمله “درب را نگه دار!” آسیب دید. شاید هم سم با فرستادن برن به داخل قلمرو تاریکی، در حین تلاش برای نجات مردم وستروس، جان آنها را به مخاطره بیاندازد. شاید این تئوری در مورد اهمیت برن و سم می توانند مرتبط با تئوری ای باشد که برن و شاه شب را به هم متصل می کند. همانند همیشه، تنها زمان این موضوع را مشخص خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *