بیاتومگ – تریلر و پوستر هایی برای فصل ۳ سریال Mr. Robot (آقای ربات) منتشر شده است که در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید. همانطور که در تریلر و پوستر ها دیده می شود، فصل سوم به پسایند های پایان شوک کننده و هولناک فصل دوم می پردازد که وعده فصل سومی غیر متعارف تر و تاریک تر از همیشه را می دهد.

در پایان فصل دوم سریال آقای ربات، الیوت اندرسون (رامی مالک) و دنیایش از هم باز شد، زیرا او متوجه شد که یار شفیقش آقای ربات (کریستین اسلیتر) با دشمن سابقش در شرکت ای کورپ یعنی تایرل ولیک (مارتین وال استروم) و سازمان ناشناسی به نام دارک آرمی توطئه کرده اند تا اقتصاد جهانی را بی ثبات کنند. الیوت با گلوله خوردن از تایرل به پایین ترین نقطه خود رسید و توسط مغز خودش به او خیانت شد.

تریلر جدیدی به همراه چندین پوستر کاراکتر های سریال نشان می دهند که شرایط قرار است برای الیوت حتی بدتر نیز بشود. در حالی که او بدون شک از آن تیراندازی جان سالم به در برده است ولی دارک آرمی در حال نزدیک شدن به دوستان و متحدان الیوت می باشد که شامل خواهر هکرش به نام دارلین (کارلی چیکین) و دوست کودکی و کارمند فعلی ای کورپ، آنجلا ماس (پورشیا دابولدی) می شود، و همانطور که آقای ربات مدتی طولانی تمایل داشت، جهان در وسعتی بزرگ به هرج و مرج کشیده شده است. در زیر می توانید پوستر ها را نیز مشاهده کنید.

پخش فصل سوم سریال آقای ربات از روز چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ (۱۱ اکتبر ۲۰۱۷) شروع می شود.

تریلر فصل ۳ سریال Mr. Robot (آقای ربات)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر های فصل ۳ سریال Mr. Robot (آقای ربات)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *