خانه آخرین خبرها سریال Preacher (واعظ) احتمالا برای فصل ۳ تمدید شود

سریال Preacher (واعظ) احتمالا برای فصل ۳ تمدید شود

۰

بیاتومگ – به نظر می رسد که جدیدترین سریال اقتباسی از روی کتاب های کمیک شبکه ای ام سی یعنی سریال Preacher (واعظ) قرار است برای فصل سوم نیز باز گردد، زیرا این شبکه برای فیلمبرداری بیشتری در شهر نیواورلئان برنامه ریزی کرده است. فصل دوم سریال واعظ در حال حاضر در جریان پخش است که در آن، با داستان سرایی بسیار بسیار نزدیک خود به کتاب های کمیک، طرفداران را هیجان زده کرده است.

این تغییر بزرگی نسبت به فصل اول سریال است، زیرا فصل اول سریال بیشتر یک پیش درآمد برای کتاب های کمیک بود و اتفاقات آن در شهری خیالی به نام آناویل در تگزاس رخ می داد. با پایان فصل اول سریال، سه کاراکتر اصلی سریال به جاده زدند و داستان آنها را به نیواورلئان آورد.

اگر چه دو فصل ابتدایی سریال توانست هسته ای مرکزی از طرفداران تشکیل بدهد، ولی این به اندازه ای نبود که شبکه ای ام سی امیدوار بود، پس همه در تعجب بودند که آیا این سریال برای فصل سوم تمدید می شود یا خیر. شبکه ای ام سی هنوز به طور رسمی بازگشت جسی کاستر (دومینیک کوپر)، تولیپ (روث نیگا) و کسیدی (جوزف گیگان) را برای فصل سوم اعلام نکرده است ولی آنها تعدادی کار اداری انجام داده اند که امید به ساخت فصل ۳ سریال واعظ را بالا می برد.

گزارش شده است که شبکه ای ام سی کار های ادارای لازم جهت ادامه فیلمبرداری در شهر نیواورلئان برای فصل سوم را انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *