خانه آخرین خبرها پاول بتانی به فیلم Han Solo (هان سولو) پیوست

پاول بتانی به فیلم Han Solo (هان سولو) پیوست

۰

بیاتومگ – تولید فیلم Han Solo (هان سولو) با اضافه کردن چهره ای تازه به جمع بازیگران خود همچنان ادامه دارد. کارگردان ران هاوارد با انتشار تصویری از خودش و پاول بتانی در پشت صحنه فیلم، از حضور وی در این فیلم خبر داده است.

در تصویر، ظاهرا هاوارد و بتانی در درون یک نوع جهان نما قرار دارند و در کنارشان نیز یکی از منظومه های شمسی کهکشان جنگ ستارگان قرار دارد.

به دنبال انتشار این تصویر نیز، ران هاوارد اذعان داشته است که از داشتن این فرصت برای سومین همکاری اش با این بازیگر بسیار هیجان زده است. در نگاه اول در این تصویر، احساس می شود که بتانی لباس های معمولی به تن کرده است ولی اگر شما از نزدیک تر نگاه کنید و دقت بیشتری به خرج بدهید، متوجه می شوید که او یک ردا پوشیده است.

پاول بتانی و کارگردان ران هاوارد – فیلم Han Solo (هان سولو)

گزارش شده است که پاول بتانی جایگزین بازیگر مایکل کی ویلیامز شده است، زیرا کی ویلیامز فرصتی برای فیلمبرداری دوباره بخش های مربوط خود را نداشته است. ظاهرا کی ویلیامز قبل از اینکه فیلمبرداری دوباره فیلم هان سولو شروع بشود، متعهد به بازی در پروژه دیگری شده است، پس صحنه های او در فیلم حذف می شوند و به جای آنها نیز، این صحنه ها با بازی پاول بتانی فیلمبرداری می شود. بتانی بازیگر بسیار بزرگی است و نقش برجسته ای در فیلم های Avengers (انتقام جویان) دارد ولی با این حال، خروج کی ویلیامز از این فیلم بسیار نا امید کننده و آزار دهنده است.

فیلم هان سولو برای اکران در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *