بیاتومگ – فیلم Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان هنوز دچار شایعات عجیب و غریب یا خروج های غیر منتظره بازیگران نشده است و به نظر می رسد که همه چیز به خوبی و آرامی در حال جلو رفتن است.

جیمز وان فیلمبرداری فیلم آکوامن، حتی در خارج از آب را بسیار پیچیده توصیف کرده ولی به نظر می رسد که فیلم آکوامن در لیگ خود قرار دارد. این نیز ممکن است به این دلیل باشد که این در دنیای متفاوتی نسبت به بقیه دنیای گسترده دی سی قرار دارد یا همانطور که جیمز وان آن را توصیف کرده است، فیلم آکوامن، جنگ ستارگان زیر آب است.

بازیگر لودی لین که در فیلم آکوامن نقش مورک را بازی می کند، در مصاحبه ای توضیح داده است که چقدر بازی در فیلمی که بسیار جدا و متفاوت از دیگر فیلم های دنیای سینمایی برادران وارنر است بسیار هیجان انگیز و جذاب می باشد.

فیلم Aquaman (آکوامن)

او بیان می کند:

“موضوع این است که چیزی های بسیار زیادی در مورد آکوامن وجود دارد که من تاکنون در حین فیلمبرداری دیده ام … چیز های بسیار زیادی در این فیلم وجود دارد. تفاوت بین آکوامن و دیگر ابر قهرمانان دنیای دی سی، این است که او تقریبا در دنیای متفاوتی قرار دارد.

کارگردان فیلم، جیمز وان بسیار شگفت انگیز است. او تصور خود از فیلم آکوامن را همانند جنگ ستارگان زیر آب توصیف کرده است زیرا همین طوری نیز می باشد.

همه چیز متفاوت است، سلاح ها متفاوت هستند و کاراکتر ها بسیار منحصر به فرد می باشند. فیلم بسیار جذاب و باحال است.”

از آنجا که در گذشته، دنیای گسترده دی سی در فیلم های خود پیوستگی را حفظ کرده است، احتمالا نکته خیلی خوب است که فیلم آکوامن قرار است فیلمی متفاوت و مختص خود او باشد. و از آنجا که صحنه های بسیاری در زیر آب قرار داشتند، به نظر می رسد که فیلم برای فیلمبرداری کاملا نامانوس است. ما بسیار کنجکاو هستیم تا ببینیم که نسخه نهایی فیلم چگونه خواهد بود.

فیلم آکوامن در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۸) به اکران در خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *