خانه آخرین خبرها احتمال حضور دث استروک در فصل ۶ سریال Arrow (ارو) وجود دارد

احتمال حضور دث استروک در فصل ۶ سریال Arrow (ارو) وجود دارد

۰

بیاتومگ – بازیگر سریال Arrow (ارو)، مانو بنت به بازگشت خود در نقش کشنده ترین دشمن اولیور کویین یعنی اسلید ویلسون ملقب به دث استروک در فصل ششم این سریال اشاره کرده است. او با انتشار تصویری بدشگون از خودش در لباس دث استروک از این موضوع خبر داده است.

فصل پنجم سریال ارو به پایان رسید و در آن شاهد بودیم که الیور به همراه تیم در حال گسترشش از ابر قهرمانان مختلف با پرومیتیوس، محاسبه گر ترین و سادیستیک ترین شروری که تا به حال در سریال دیده شده، رو به رو شدند. همانطور که مشخص شد، این شرور، دادستان شهر استار سیتی آدرین چیس (جاش سگارا) بود و وی سبب شد تا الیور مجبور شود با افرادی بعید متحد شود که شامل اسلید ویلسون است. حضور کاراکتر اسلید ویلسون به طور گسترده ای از فصل دوم سریال تا به حال کمرنگ بوده است. سریال در فصل پنجم با یک حالت تعلیق به پایان رسید، زیرا پرومیتیوس در لیان یو انفجاری به راه انداخت که سرنوشت بیشتر کاراکتر های پشتیبان سریال را نامشخص رها کرد.

حال، به نظر می رسد که حداقل دث استروک از این انفجار جان سالم به در برده است. مانو بنت از طریق شبکه اجتماعی خود، تصویری را منتشر کرده است که دث استروک را بسیار قوی به تصویر می کشد.

پخش فصل ششم سریال ارو از روز جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۷) آغاز می شود.

تصویر دث استروک

فصل ۶ سریال Arrow (ارو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *