خانه آخرین خبرها سریال Dark Matter (ماده تاریک) پس از ۳ فصل کنسل شد

سریال Dark Matter (ماده تاریک) پس از ۳ فصل کنسل شد

۰

بیاتومگ – سریال درام و فضایی Dark Matter (ماده تاریک) پس از پخش ۳ فصل به طور رسمی توسط شبکه سایفای کنسل شد. این سریال کانادایی که از دو شبکه سایفای و اسپیس چنل پخش می شده است، توسط جوزف مالوزی و پاول مولی خلق شده بود که کتاب کمیکی به همین نام را نیز نوشته اند. در تابستان هر سال، این سریال در هر فصل دارای ۱۳ قسمت بود. اولین قسمت سریال در جولای سال ۲۰۱۵ و آخرین آن نیز در جمعه هفته گذشته پخش شد.

سریال ماده تاریک داستان شش نفر در سفینه ای فضایی به نام رازا را بازگو می کند که از خواب فضایی یا همان وقفه موقت فعالیت های حیاتی بیدار می شوند و چیزی را به یاد ندارند. همان گونه که سریال رو به جلو پیش می رود، این شخصیت های داستان سرنخ هایی را در مورد هویت واقعی شان پیدا می کنند و به زودی متوجه می شوند که تمامی آنها مجرمین در حال تعقیب می باشند.

در ابتدا شایعه ای در مورد کنسل شدن سریال به وجود آمد و سپس نیز خالق سریال جوزف مالوزی در وبلاگ خود تایید کرد که شبکه سایفای تصمیم گرفته است تا این سریال را کنسل کند. با وجود رتبه های نه چندان دلچسب و تعداد بیننده بسیار کم، با این حال، همانطور که جوزف مالوزی اشاره کرده بود، سریال ماده تاریک توانسته بود در فصل سوم استوار و ثابت قدم باشد. به عنوان سریالی با طرفداران وفادار، سریال ماده تاریک، یک سریال علمی-تخیلی غیر طبیعی بود که به شدت بر روی عناصر علمی-تخیلی تکیه می کرد. داستان های سریال به طور مکرر درگیر استفاده از جهان های متناوب، سفر در زمان، ربات ها و کلونی ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *