بیاتومگ – کمپانی اُپن رود دومین تریلر رسمی و طولانی را برای فیلم Marshall (مارشال) منتشر کرده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مختلف مشاهده یا دانلود کنید. فیلم مارشال، فیلمی بیوگرافی و درام در مورد ظهور تاریخی اولین دادستان عالی آفریقایی-آمریکایی به نام تورگود مارشال است.

چادویک بوزمن قبل از اینکه برای بازی نقش تی چالا/پلنگ سیاه در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) انتخاب شود، شروع به بازی در نقش چهره های تاثیر گذار و تاریخی آفریقایی-آمریکایی کرده بود. شروع این کار نیز با بازی نقش نماد ورزشی جکی جکسون در فیلم ۴۲ محصول سال ۲۰۱۳ بود. به دنبال آن نیز وی در نقش خواننده معروف جیمز براون در فیلم Get On Up (برخیز) محصول سال ۲۰۱۴ به نقش آفرینی پرداخت. قبل از اینکه چادویک بوزمن در یکی از بزرگترین فیلم های ابر قهرمانی مستقل یعنی Black Panther (پلنگ سیاه) دیده شود، او با فیلم مارشال، فرصت آن را دارد تا به ریشه های فیلم های بیوگرافی خود بازگردد.

تریلر اول فیلم مارشال توسط کمپانی اُپن رود در ماه ژوئن امسال منتشر شد و اجازه داد تا این فیلم در مقابل بزرگترین فیلم های تابستان امسال همچون فیلم های Detroit (دیترویت) و The Big Sick (بیمار بزرگ) قرار گیرد. تنها دو ماه به اکران فیلم مارشال مانده است و تریلر دوم آن منتشر شده و می توان گفت جدا از چندین تفاوت کوچک، این تریلر همانند تریلر اول است.

فیلم مارشال در تاریخ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ (۱۳ اکتبر ۲۰۱۷) به اکران در خواهد آمد.

دومین تریلر فیلم Marshall (مارشال)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *