خانه آخرین خبرها کمپانی برادران وارنر خواهان بازی نقش جوکر توسط لئوناردو دی کاپریو است

کمپانی برادران وارنر خواهان بازی نقش جوکر توسط لئوناردو دی کاپریو است

۰

بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر به دنبال لئوناردو دی کاپریو است تا بازی نقش جوکر در فیلم مستقل این شخصیت را به عهده بگیرد و آنها امیدوارند که انتخاب مارتین اسکورسیزی به عنوان تهیه کننده این فیلم بتواند طعمه ای برای جذب دی کاپریو برای بازی در این نقش باشد.

زمانی که نام مارتین اسکورسیزی افسانه ای به عنوان تهیه کننده فیلم مستقل جوکر اعلام شد، بسیاری واقعا شوکه و شگفت زده شدند. این فیلم مستقل جوکر، قرار است در زیر نشان جدیدی از کمپانی برادران وارنر و جدا از دنیای گسترده دی سی قرار داشته باشد. بنا بر گزارش ها، کمپانی برادران وارنر به دنبال این است تا با به خدمت گرفتن فیلمسازان نامی و بازیگران بزرگ برای این پروژه، جادوی فراموش شده ای که در فیلم های بتمن ساخته کریستوفر نولان و بازی کریستین بیل وجود داشت را دوباره به دست بیاورند.

بنا بر گزارش ها، سکان داری کارگردانی فیلم مستقل جوکر در دست تاد فیلیپ (Hangover) قرار دارد و فیلمی جنایی / درامِ واقع بینانه در دنیای زیرین شهر گاتهام است. برخی شایعات بیان می کنند که داستان فیلم به دوران کودکی جوکر می پردازد و نشان می دهد که چگونه قلدری و زورگویی سبب شکل گرفتن روح و روان آسیب دیده او شده است.

لئوناردو دی کاپریو

جوکر در دنیای دی سی نیز که با بازی جرد لتو است، انتظار می رود که در فیلم های آینده دی سی نیز با بازی جرد لتو بار دیگر دیده شود. حضور جرد لتو در نقش جوکر در فیلم های Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) و فیلمی متمرکز بر جوکر و هارلی کویین تایید شده است. با این حال، به نظر می رسد که کمپانی برادران وارنر برنامه ای برای حضور جرد لتو در فیلم مستقل جوکر ندارد.

کمپانی برادران وارنر به دنبال چیز های بسیار بزرگی از فیلم مستقل جوکر است و در همین راستا، آنها لیستی از بهترین فیلمسازان و بازیگران را آماده کرده اند که ظاهرا دی کاپریو در بالای آن لیست قرار دارد. مارتین اسکورسیزی نیز به دلیل رابطه بسیار نزدیکش با دی کاپریو برای تهیه کنندگی این پروژه مد نظر است. اسکورسیزی و دی کاپریو در ۵ فیلم با یکدیگر همکاری داشته اند. هر چند، اسکورسیزی هنوز قراردادی رسمی با کمپانی برادران وارنر امضا نکرده و شانس پیوستن دی کاپریو به این پروژه بسیار پایین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *