خانه آخرین خبرها ساخت و انتشار بازسازی فیلم The Crow (کلاغ) توسط کمپانی سونی انجام می شود

ساخت و انتشار بازسازی فیلم The Crow (کلاغ) توسط کمپانی سونی انجام می شود

۰

بیاتومگ – به نظر می رسد تولید بازسازی طولانی مدت فیلم The Crow (کلاغ) سال ۱۹۹۴ به نام The Crow Reborn (تولد دوباره کلاغ) با خرید حق پخش فیلم توسط کمپانی سونی پیکچرز بار دیگر رو به جلو حرکت کرده است.

داستان فیلم کلاغ، مردی را دنبال می کند که از قبر بر می خیزد و به دنبال انتقام از گروهی است که خودش و دوست دخترش را به قتل رسانده اند. در این مسیر نیز در تمام مدت او توسط کلاغی هدایت می شود. بازسازی این فیلم کلاسیک دهه ۹۰ میلادی برای سال ها مطرح شده بود و بسیاری از بازیگران و کارگردانان به این پروژه پیوند خوردند.

در طی سالیان، بردلی کوپر، مارک والبرگ، چنینگ تیتوم و لوک اوانز برای بازی نقش اصلی فیلم مطرح شدند، در حالی که فیلمسازانی همچون استیون نورینگتون (Blade) و خوان کارلوس فرزندیلو صندلی کارگردانی این پروژه را ترک کردند.

فیلم Conan the Barbarian 2011 (کونان بربر)

در سال ۲۰۱۶، زمانی که جیسون موموا برای بازی نقش اصلی فیلم قراردادی امضا کرد، به نظر می رسید همه چیز به خوبی در حال شکل گیری است ولی مسائل حقوقی سبب شد تا بار دیگر پیشروی فیلم متوقف شود.

به نظر می رسد که حالا طالع و شانس فیلم تولد دوباره کلاغ در حال تغییر است زیرا گزارش شده است که کمپانی سونی حقوق پخش این فیلم را خریداری کرده است. در حال حاضر خبری در مورد تاریخ اکران این فیلم یا اینکه آیا جیسون موموا هنوز این نقش را بازی خواهد کرد یا خیر وجود ندارد ولی از آنجا که این بازیگر به لطف بازی در نقش آکوامن در حال حاضر در  دنیای سینما بسیار سر و صدا کرده است، احتمالا سونی این بازیگر را برای نقش اصلی نگه دارد. اخیرا این بازیگر همچنین در اینستاگرام خود از پروژه دیگری با کارگردان فعلی فیلم کلاغ یعنی کارین هاردی خبر داده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *