بیاتومگ – با باکس آفیس ۹ شهریور ماه همراه با ما باشید. این هفته را می توان یکی از کم رونق ترین هفته ها در سال های اخیر توصیف کرد. در هفته های گذشته فروش فیلم ها رو کاهش بود و در این هفته به پایین ترین حد خود در چندین سال اخیر رسیده است.

فیلم The Hitman’s Bodyguard (محافظ آدمکش) که دومین هفته از اکران خود را سپری می کند، این هفته نیز توانست با فروش بسیار پایین ۱۵ میلیون دلاری صدر جدول را برای یک هفته دیگر نگه دارد. این فیلم در هفته گذشته با شروع اکران خود ۲۹ میلیون فروش داشت و توانست به صدر جدول بیاید، با این حال، این هفته با افت فروش ۴۸ درصدی رو به رو شده و تنها به فروش ۱۵ میلیون دلاری اکتفا کرده است، اگر چه توانست صدر جدول را همچنان حفظ کند. با این اوصاف، می توان گفت که فروش جهانی این فیلم نیز که تنها محدود به داخل آمریکا است، تاکنون ۴۴ میلیون دلار بوده است.

رده دوم را نیز فیلم ترسناک Annabelle: Creation (آنابل: خلق) در دست دارد. اگر چه فروش این فیلم نسبت هفته گذشته ۴۹ درصد کاهش داشته است، ولی موفق شده تا برای دو هفته پیاپی در جایگاه دوم باکس آفیس قرار گیرد. این فیلم که در سومین هفته از اکران خود می باشد، فروش ۱۱ میلیون دلاری را تجربه کرده است. فیلم آنابل: خلق تاکنون در داخل آمریکا ۸۱ میلیون دلار و در خارج از آمریکا ۱۳۵ میلیون دلار فروش داشته که فروش جهانی اش را به مبلغ ۲۱۶ میلیون دلار می رساند.

فیلم Wind River (رودخانه ویند) همچنان به موفقیت خود ادامه می دهد و این هفته که چهارمین هفته اکران فیلم است، توانست با رشد فروش ۶۲ درصدی از رده دهم به رده سوم جدول دست یابد. فیلم رودخانه ویند این هفته ۶ میلیون دلار فروش داشته است، پس می توان گفت که فروش جهانی فیلم که محدود به آمریکا است، مبلغ ۱۳ میلیون دلار می باشد.

انیمیشن تازه اکران شده Leap (پرش) نیز با فروش ۶ میلیون دلاری و با اختلاف ۵۰۰ هزار دلاری نسبت به فیلم رودخانه ویند در رده چهارم جای گرفته است. این فیلم در فروش خارج از آمریکا بسیار خوب عمل کرده و توانسته است رقم ۷۵ میلیون دلاری فروش داشته باشد. فروش جهانی فیلم نیز از مرز ۸۱ میلیون دلار عبور کرده است.

در رده نهم جدول نیز فیلم تازه اکران شده Birth of the Dragon (تولد اژدها) با فروش ۳ میلیون دلاری قرار دارد. فروش این فیلم تنها محدود به داخل آمریکا است و در بیش از ۱۶۰۰ سینما به اکران در آمده است.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱The Hitman's Bodyguard۱۵۴۴۳۰۲
۲Annabelle: Creation۱۱۸۱۱۵۳
۳Wind River۶۱۲۱۱۴
۴Leap۶۶-۱
۵Logan Lucky۶۱۷۲۹۲
۶Dunkirk۶۱۷۴۱۰۰۶
۷Spider-Man: Homecoming۴۳۲۰۱۷۵۸
۸The Emoji Movie۳۷۷۵۰۵
۹Birth of the Dragon۳۳-۱
۱۰The Nut Job 2: Nutty by Nature۳۲۳۴۰۳
  • فروش ها به میلیون دلار می باشد.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می شود.
  • فروش ها تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *