بیاتومگ – به گفته پاول بتانی بازیگر نقش ویژن، کاراکتر او و اسکارلت ویچ در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) بهترین خط داستانی تا به حال را خواهند داشت.

بتانی برای مدتی طولانی صداپیشگی جارویس یا همان دستیار رباتی مرد آهنی/تونی استارک را بر عهده داشته است، تا اینکه مارول و جاس ویدون با یک قوس شخصیتی بسیار خوب در فیلم Avengers: Age of Ultron (انتقام جویان: عصر اولتران) او را به ابر قهرمان بسیار مناسب و درخور تبدیل می کنند. در اینجا بود که برای اولین بار طرفداران با ویژن آشنا شدند. این کاراکتر از سنگ خرد خلق شده و قدرت می گیرد و به بتانی نقش بسیار بزرگتری در دنیای سینمایی مارول داده است. او به سرعت رابطه ای با همکار تازه وارد خود یعنی اسکارلت ویچ (الیزابت اولسن) برقرار می کند، رابطه ای که روز به روز عاشقانه تر می شود.

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

تعاملات و دیدگاه های متفاوتشان در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) سبب شد تا این دو که بدون شک قدرتمندترین زوج در دنیای سینمایی مارول هستند از یکدیگر جدا شوند ولی به نظر می رسد که فیلم جنگ بی نهایت بار دیگر آنها را به کنار یکدیگر می آورد. عکس های پشت صحنه ای که قبلا منتشر شده بود از شکوفا شدن رابطه عاشقانه شان خبر می داد ولی احتمالا این رابطه باید کوتاه مدت باشد زیرا تانوس باید سنگ خرد را برای خود بردارد.

شرایط برای ویژن و اسکارلت ویچ در فیلم جنگ بی نهایت بسیار بالا است که منجر می شود تا هر کدام داستان هیجان انگیزی داشته باشند. اخیرا پاول بتانی در طی جلسه پرسش و پاسخی در بین طرفداران به این رابطه و داستان هیجان انگیز اشاره کرده بود. بدیهی است که او نمی تواند جزییات دقیقی در مورد آن فاش کند ولی او می تواند در مورد آن کنایه بزند.

او می گوید:

“من فکر می کنم که این داستان و روایت برای من و الیزابت اولسن تاکنون هیجان انگیزترین داستان است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *