بیاتومگ – تریلر جدیدی برای فیلم ترسناک هیجان انگیز Friend Request (درخواست دوستی) با بازی الیشا دبنام-کری (Fear the Walking Dead)، ویلیام موزلی (The Royals) و کانر پائولو (Revenge و Gossip Girl) منتشر شده است که در ادامه می توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

لورا (کری) دانشجو است و دوستان زیادی چه در فیسبوک و چه در زندگی واقعی دارد. او با مهربانی درخواستی دوستی آنلاین مارینا (لیسل اهرز) را قبول می کند تا وقتی که مارینا از خطر قرمز عبور می کند و لورا دوستی با او را بر هم می زند. مارینا بعد از این اتفاق تلاش می کند تا در زندگی واقعی به کار لورا عکس العمل نشان دهد و در همین رابطه نیز ویدئویی در صفحه لورا منتشر می شود. اگرچه خود لورا این ویدئوی عجیب را در صفحه اش قرار نداده است، اما همین ویدئو باعث کاهش دوستان فیس بوکی او می شود. بعد از این اتفاق لورا متوجه می شود که دوستان واقعی اش به طور مرموزی در حال مرگ هستند و او باید تا قبل از این که دیر شود بفهمد تا چگونه باید این نفرین را از بین ببرد.

فیلم درخواست دوستی به کارگردانی سیمون ورهوون و نویسندگی متیو بالِن، فیلیپ کوش و ورهوون برای اکران در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۷ (۳۱ شهریور ۱۳۹۶) برنامه ریزی شده است.

تریلر فیلم Friend Request (درخواست دوستی)

 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *