خانه آخرین خبرها ساخت فصل ۳ سریال True Detective (کاراگاه حقیقی) رسما تایید شد

ساخت فصل ۳ سریال True Detective (کاراگاه حقیقی) رسما تایید شد

۰

بیاتومگ – در نهایت شبکه اچ بی او ادامه سریال True Detective (کاراگاه حقیقی) را خواهد ساخت و تولید فصل سوم این سریال مورد تحسین مجموعه ای و جنایی رو به جلو حرکت کرده است. فصل سوم سریال با حضور برنده جایزه اسکار ماهرشالا علی (Moonlight) خواهد بود، در حالی که خالق سریال نیک پیزولاتو در کنار جرمی سولنیر کارگردانی این فصل از سریال را بر عهده دارند.

سریال کاراگاه حقیقی که از سال ۲۰۱۴ آغاز شد، طوفانی در دنیای سریال به راه انداخت. این سریال همراه با بهترین بازی و عملکرد متیو مک کانهی در نقش کاراگاه ورشکسته ای به نام راست کوهل و وودی هارلسون در نقش همکار عمیقا مشکل دارش به نام مارتی هارت بود. هشت قسمت فصل اول سریال که توسط کری فوکوناگا کارگردانی شده بودند، نه تنها توانسته بودند مورد تحسین منتقدان باشند بلکه به یک شور فرهنگی تبدیل شدند. با این حال، فصل دوم سریال به علت عدم حضور دو بازیگر اصلی سریال و همچنین غیبت قابل توجه فوکوناگا بسیار بد و فرسوده بود.

فصل ۳ سریال True Detective (کاراگاه حقیقی)

با به پایان رسیدن فصل دوم سریال، سرنوشت و آیند سریال از آن زمان در بزرخ قرار داشت ولی شبکه اچ بی او در نهایت بازگشت سریال را تایید کرده است. به گفته گزارش ها، شبکه اچ بی او در حال پیش بردن فصل سوم سریال کاراگاه حقیقی با بازی ماهرشالا علی در نقش وین هیز می باشد. وین هیز، یک کاراگاه پلیس از آرکارزانس است که در حال بررسی جنایتی عجیب در اوزارکس است. پیزولاتو در کنار دیوید میلچ نویسندگی تمامی قسمت های سریال را بر عهده دارد و وی بار دیگر در کنار جرمی سولنیر کارگردانی آنها را بر عهده دارد.

هنوز تاریخ مشخصی برای شروع تولید فصل ۳ یا پخش آن اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *