خانه آخرین خبرها شایعه: کمپانی سونی به دنبال ساخت فیلم Nightwatch (نگهبان شب) است

شایعه: کمپانی سونی به دنبال ساخت فیلم Nightwatch (نگهبان شب) است

۰

بیاتومگ – شایعه تازه ای پخش شده است که اظهار دارد فیلم Nightwatch (نگهبان شب)، جدیدترین فیلم انفرادی است که شامل دنیای اسپایدی کمپانی سونی می شود و در حال حاضر نیز نویسنده آن مشخص شده و کمپانی به دنبال اسپایک لی برای کارگردانی این فیلم است.

کمپانی سونی در پی همکاری موفقشان با کمپانی مارول در ساخت فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنبکوتی: بازگشت به خانه)، همچنان برنامه های خود را برای ساخت دنیای مشترک مخصوص خود ادامه می دهد. ساخت این دنیای مشترک با استفاده از کاراکتر های مکمل داستان های مرد عنکبوتی که حقوق آنها در دست کمپانی سونی است اتفاق خواهد افتاد، ولی تاکنون هیچ خبری از حضور تام هولند یا دیگر نسخه های مرد عنکبوتی در این دنیای مشترک نیست.

اسپایک لی

این دنیای مشترک سال آینده و با فیلم Venom (ونوم) با بازی تام هاردی و احتمالا ریز احمد شروع خواهد شد و سپس با فیلم Silver & Black (نقره ای و سیاه) به کارگردانی جینا پرینس بایدوود در سال بعد از آن ادامه خواهد یافت. دو فیلم یک دنیای مشترک را ایجاد نمی کنند ولی شایعه شده است که کاراکتر نگهبان شب یا نایت واچ، کاراکتر بعدی ای خواهد بود که توجه ها را به خود جلب می کند.

بنابر این شایعات، در حال حاضر ادوارد ریکورت در حال نوشتن فیلمنامه فیلم نگهبان شب می باشد. همچنین ذکر شده که کمپانی سونی به دنبال اسپایک لی برای کارگردانی این پروژه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *