خانه آخرین خبرها سریال Killjoys (کیل جویز) برای فصل ۴ و فصل ۵ تمدید شد

سریال Killjoys (کیل جویز) برای فصل ۴ و فصل ۵ تمدید شد

۰

بیاتومگ – شبکه سایفای سریال Killjoys (کیل جویز) را برای فصل ۴ و فصل ۵ تمدید کرده است. این دو فصل قرار است که فصل های پایانی سریال باشند. این سریال ماجراجویی و فضایی از سال ۲۰۱۳ پخش می شده و تا به حال نیز سه فصل از آن منتشر شده است.

سریال بر روی سه نفر از شکارچیان جایزه بگیر فضایی به نام های داچ (هانا جان-کامن)، جان جاکوبیس (آرون اشمور) و داوین جاکوبیس (لوک مک فارلین) متمرکز است که همگی برای سازمان RAC کار می کنند. این سازمان به آنها فرمان داده است که در هنگام انجام دادن وظیفه خود در همه موارد بدون جانبداری عمل کنند. البته، هر کدام از آنها دارای مسائل شخصی ای هستند که باید رسیدگی شود، مسائلی که پیچیده هستند.

این خدمه در اکثریت فصل سوم سریال دور از نقش های خود به عنوان شکارچیان جایزه بگیر بودند و سعی داشتند تا با هالن بسیار ماهر مبارزه کنند. هالن یک تهدید فراگیر برای کوآد و همه کهکشان می باشد. این گروه شیطانی توسط آنیلا رهبری می شود که یک جنگجوی حیله گر است که سابقه ای با داچ دارد. ولی در پایان آخرین قسمت فصل سوم، اشاره شد که سریال قرار است به همان پایه و اساس شکارچیان جایزه بگیر برگردد. بنا بر گزارش ها، شبکه سایفای به مدیر اجرایی سریال کیل جویز فرصتی دو فصلی داده است تا همه چیز را جمع کند و پایان بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *