بیاتومگدواین جانسون ملقب به راک تصویری از پشت صحنه فیلم جدید اکشن و هیجان انگیز خود به نام Skyscraper (آسمان خراش) منتشر کرده است که او را خون آلود، آسیب دیده و آماده برای عمل نشان می دهد. جانسون یکی از پر کار ترین بازیگران هالیوود در حال حاضر می باشد. فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) در دسامبر امسال اکران می شود، فیلم Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) در مراحل پیش تولید است و فیلم های San Andreas 2 (سن آندریاس)، Black Adam (بلک آدام)، Doc Savage (داک سَوِج) نیز در حال توسعه می باشند. فیلم های مختلف در حال ساخت او ثابت می کند که او به بازیگری در ژانر های اکشن، ابرقهرمانی و کمدی تبدیل شده است.

فیلم آسمان خراش که محصول تولیدی کمپانی یونیورسال پیکچرز و لجندری می باشد، با بازی دواین جانسون در نقش مامور سابق اف بی آی است. این مامور اف بی ای به نام ویل فورد، رهبر گروه آزادسازی گروگان و کهنه سرباز جنگی آمریکایی بوده است که در حال حاضر امنیت آسمان خراش ها را ارزیابی و مشخص می کند. در ماموریتی در چین، او متوجه می شود که بلندترین و امن ترین ساختمان در جهان به طور ناگهانی در حال سوختن است و او برای این کار مقصر شناخته شده است. ویل باید مسئولین را پیدا کند، خوشنامی اش را باز گرداند و به نحوی خانواده اش که در داخل ساختمان و در بالای خط آتش به دام افتاده اند را نجات بدهد.

دواین جانسون در صفحه اینستاگرام خود تصویری سیاه و سفید از خود در کنار کارگردان فیلم راوسون مارشال توربر منتشر کرده است. این دومین فیلمی است که این دو با یکدیگر می سازند و اولین آن نیز فیلم Central Intelligence (اطلاعات مرکزی) بود. در زیر تصویر نیز جانسون به ستایش کارگردان می پردازد. او می گوید:

“او فردی بسیار باهوش، بلند پرواز، به شدت متمرکز و دقیق است که می خواهد فیلمی بسیار نفس گیر و حماسی را برای طرفداران ارائه بدهد.”

تصویر فیلم Skyscraper (آسمان خراش)

فیلم Skyscraper (آسمان خراش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *