بیاتومگ – کمپانی های یونیورسال پیکچرز و سونی پیکچرز اولین تریلر و پوستر از چهارمین فیلم ترسناک اینسدیوس با نام Insidious: The Last Key (اینسدیوس: آخرین کلید) را منتشر کرده اند که در ادامه می توانید این تریلر و پوستر را مشاهده یا دانلود کنید.

بعد از اتمام سه گانه فیلم اینسدیوس بار دیگر شاهد فیلمی از این سری و البته این بار با عنوان آخرین کلید خواهیم بود. در این فیلم هیجان انگیز و ماوراء طبیعی شاهده بازگشت دوباره لین شین در نقش دکتر الیس رینر، فرا راون شناس برجسته خواهیم بود که این بار با چهره شیطانی فیلم در خانه خود رو به رو خواهد شد. در این فیلم علاوه بر شین بازیگران دیگری چون آنگوس سامپسون، لی وانل، جاش استوارت، کیتلین جرارد، کرک اکودو، خاویر بوتت، بروس دیویسون، اسپنسر لوک، تسا فرر، اوا کوکر و مارکوس هندرسون حضور دارند.

کارگردان فیلم اینسدیوس: آخرین کلید ادام روبیتل (The Taking of Deborah Logan) می باشد و چهره هایی چون لی وانل (Saw) به عنوان نویسنده و تهیه کننده و جیسون بلام (The Purge و Get Out)، اُرِن پِلی (Paranormal Activity) و جیمز وان (The Conjuring و Furious 7) نیز به عنوان تهیه کننده در این فیلم حضور دارند.

فیلم Insidious: The Last Key قرار است در تاریخ ۵ ژانویه ۲۰۱۸ (۱۵ دی ۱۳۹۶) اکران شود.

تریلر فیلم Insidious: The Last Key (اینسدیوس: آخرین کلید)

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰

پوستر فیلم

فیلم Insidious: The Last Key (اینسدیوس: آخرین کلید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *