بیاتومگ – کمپانی های Le Grisbi Productions و Waypoint Entertainment اولین تیزر-تریلر از فیلم Hostiles (متخاصم ها) با بازی کریستین بیل را منتشر کرده اند که در ادامه می توانید این تیزر را مشاهده یا دانلود کنید.

حوادث فیلم در سال ۱۹۸۲ میلادی رخ می دهد و در آن کریستین بیل نقش یک کاپیتان افسانه ای ارتش را بازی می کند که پس از مقاومت بسیار زیاد، موافقت می کند تا یک رئیس جنگی (وس استادی) را تا بازگشت به خانه خود در سرزمین های قبیله ای همراهی کند. این سفر خطرناک آغاز می شود و بیل نیز راه خود از نیومکزیکو تا چمنزارهای مونتانا را دنبال می کند. در طول راه آن ها زن بیوه ای (رزماند پایک) را نیز با خود همراهی می کنند، زنی که خانواده اش توسط دشمنان بومی شان به قتل رسیده اند.

کارگردان فیلم متخاصم ها اسکات کوپر (Crazy Heart و Out of the Furnace) است و از جمله بازیگران دیگری که در این فیلم حضور دارند می توان به ادام بیچ (Suicide Squad)، بن فاستر (۳۰Days of Night)، جسی پلمونز (Fargo, Breaking Bad)، رُری کاکرین (۲۴ و Argo) و کوئوریانکا کیلشر (Longmire) اشاره کرد.

فیلم متخاصم ها توسط اسکات کوپر، برنده جایزه اسکار جان لشر (Birdman) و کن کائو (The Glass Castle) تولید می شود و دیگر برندگان اسکار، چون تام کراس (La La Land) به عنوان تدوین گر و دونالد گراهام برت (The Curious Case of Benjamin Button) به عنوان طراح در تولید آن نقش دارند.

تیزر-تریلر فیلم Hostiles (متخاصم ها)

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *