بیاتومگ – استودیو بلیکر استریت تریلر و پوستری از فیلم The Man Who Invented Christmas (مردی که کریسمس را اختراع کرد) با بازی دن استیونز (Beauty and the Beast، Downton Abbey و Legion)، کریستوفر پلامر (The Sound of Music، Beginners و Remember) و جاناتان پرایس (Game of Thrones، Tomorrow Never Dies و Taboo) منتشر کرده است که در ادامه می توانید این تریلر و پوستر را مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم مردی که کریسمس را اختراع کرد ماجراهای جادویی اِبِنزِر اسکورجی (کریستوفر پلامر) و تاینی تیم و دیگر کاراکترهای کلاسیک از کتاب A Christmas Carol اثر چارلز دیکنز را دنبال می کند. این فیلم به کارگردانی بارات نالری (Miss Pettigrew Lives for a Day، The Crow: Salvation و Spooks: The Greater Good) نشان می دهد که چارلز دیکنز (دن استیونز) چگونه زندگی واقعی و الهامات خود را با تخیل شگفت انگیزش ترکیب می کند و با شخصیت هایی فراموش نشدنی، داستان های بسیار جذابی را برای خود رقم می زند و سرانجام کتاب کریسمس کارول را کامل می کند.

فیلم The Man Who Invented Christmas (مردی که کریسمس را اختراع کرد) به نویسندگی سوزان کوین و تهیه کنندگی ودیم جین قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ (۱ آذر ۱۳۹۶) اکران شود.

تریلر فیلم فیلم The Man Who Invented Christmas (مردی که کریسمس را اختراع کرد)

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

پوستر فیلم

فیلم The Man Who Invented Christmas (مردی که کریسمس را اختراع کرد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *