بیاتومگ – تصویر تازه از فیلم Justice League (لیگ عدالت) منتشر شده است که بتمن را در حال فکر کردن نشان می دهد. بن افلک از سال گذشته و با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن) نقش بتمن را به عهده گرفت و امسال نیز در بزرگترین فیلم دنیای گسترده دی سی و برادران وارنر در کنار سوپرمن (هنری کویل)، گل گدات (واندر وومن)، آکوامن (جیسون موموا)، فلش (ازرا میلر) و سایبورگ (ری فیشر) در فیلم لیگ عدالت ظاهر خواهد شد تا به همراه این ابر قهرمانان تیمی تشکیل دهد تا در برابر هجوم استپن وولف و پارادیمون ها به زمین در جستجوی مادر باکس ها مبارزه کنند.

کاملا آشکار است که بن افلک در نقش بتمن کمی آشفته است. وقتی که در ابتدا برای نقش بتمن انتخاب شد، بسیاری در مورد انتخاب دی سی و کمپانی برادران وارنر کاملا قانع نشده بودند. با این حال، او توانست برخی را با حضورش در نقش بتمن در فیلم بتمن در برابر سوپرمن شگفت زده کند.

حال، تصویری تازه از بتمن با بازی بن افلک منتشر شده است که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید. در این تصویر از چهره بتمن، می بینیم که او کاملا لباس خود را پوشیده و در فکر فرو رفته است. این تصویری بسیار زیبا است و بسیاری از طرفداران جلب آن شده اند. این تصویر اگر چه چهره بن افلک را از جلو نشان می دهد ولی ماسک سایه ای بر روی چشمان وی انداخته که به زیبایی چشم های او را مخفی کرده است. فیلم لیگ عدالت در تاریخ جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

تصویر فیلم Justice League (لیگ عدالت)

فیلم Justice League (لیگ عدالت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *