خانه آخرین خبرها جزییات بیشتری از بازسازی فیلم Hellboy (پسر جهنمی) مشخص شد

جزییات بیشتری از بازسازی فیلم Hellboy (پسر جهنمی) مشخص شد

۰

بیاتومگ – گزارش تازه ای منتشر شده که جزییات داستانی پایه و محل های فیلمبرداری بازسازی فیلم Hellboy (پسر جهنمی) را مشخص می کند. از ماه می امسال انتظار برای این فیلم بسیار بالا رفته است زیرا خالق این کاراکتر اعلام کرده بود که این فیلم بر اساس کمیک خواهد بود و ربطی به دو فیلم اول نخواهد داشت، و نیل مارشال (Game of Thrones) کارگردانی و دیوید هاربر (Stranger Things) نقش اصلی فیلم بازسازی پسر جهنمی را بر عهده خواهند داشت.

از آن زمان، تولید و ساخت فیلم سرعت بسیار بیشتری گرفت و در همین راستا، تاریخ شروع تولیدی در پاییز امسال برای آن در نظر گرفته شد و بازیگران جدیدی همچون میلا یوویچ در نقش ملکه خون و ایان مک شین در نقش پروفسور بروم به خدمت گرفته شدند. علاوه بر این، مشخص شد که این فیلم قرار است دارای موضوعات و تم های بزرگسالانه باشد و با وجود رده سنی ۱۷+ در نظر گرفته شده برای آن، این فیلم قرار است تاریک تر و خشن تر از دو فیلم قبلی باشد.

فیلم Hellboy (پسر جهنمی)

حال، با نزدیک شدن به شروع تولید فیلم، گزارش هایی حاکی از جزییات داستانی پایه ای این پروژه می باشند. گزارش شده که تولید این فیلم در اواسط ماه سپتامبر در بلغارستان و انگلیس آغاز می شود. اضافه بر این، گزارش ها، خلاصه داستان پایه ای را نیز برای فیلم بازسازی پسر جهنمی منتشر کرده اند که در زیر می توانید ببینید:

“این فیلم در مورد رفتن پسر جهنمی به انگلیس است، جایی که او باید همسر مرلین و ملکه خون یعنی نیمو را شکست بدهد. اما نبرد آنها سبب وقوع آخر دنیا خواهد شد، سرنوشتی که پسر جهنمی به شدت سعی دارد از آن بگریزد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *