بیاتومگ – تصویری تازه از سریال The Punisher (مجازاتگر) منتشر شده است که به یکی از فلش بک های این سریال اشاره دارد. در این تصویر فرانک کسل با بازی جان برنتال را در دورانی که در ارتش خدمت می کرده مشاهده می کنیم. و از آنجا که فرانک کسل در سریال The Defenders (مدافعان) که سریالی در مورد تیم شدن قهرمانان خیابانی مارول/نتفلیکس است، حضور نداشت، بسیاری از طرفداران بسیار مشتاق هستند تا بار دیگر شاهد مجازاتگر باشند. خوشبختانه این طرفداران زیاد منتظر نخواهد بود و سریال مستقل مجازاتگر در اواخر امسال پخش خواهد شد.

هنوز تاریخ پخش دقیقی برای فصل اول سریال مجازاتگر مشخص نشده است ولی از آنجا که جزییات و تریلر های بیشتر و بیشتری برای این سریال در حال پخش شدن است، احساس می شود که به زودی تاریخ پخش سریال نیز مشخص خواهد شد. و از آنجا که تنها چندین ماه تا پایان سال ۲۰۱۷ مانده است، احتمال می رود که کمپانی مارول و نتفلیکس زود تر از انتظار طرفداران این سریال را پخش کنند.

همانطور که همه منتظر پخش این سریال می باشند، تصویری تازه از این سریال منتشر شده است. بر خلاف دیگر تصاویر و پوستر های قبلی منتشر شده برای این سریال مورد انتظار، این تصویری نگاهی به یکی از فلش بک های احتمالی سریال را ارائه می دهد. از آنجا که سریال مجازاتگر به داستان فرانک در روز های حال می پردازد، پس احتمالا این تصویر مرتبط به یکی از فلش بک های سریال در رابطه با روز هایی که فرانک در ارتش بوده است می باشد. در زیر می توانید این تصویر را مشاهده کنید.

تصویر سریال The Punisher (مجازاتگر)

سریال The Punisher (مجازاتگر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *