خانه آخرین خبرها شایعه: جیمز باند در فیلم James Bond 25 (جیمز باند ۲۵) متاهل خواهد بود

شایعه: جیمز باند در فیلم James Bond 25 (جیمز باند ۲۵) متاهل خواهد بود

۰

بیاتومگ – اگر شایعات تازه در مورد داستان و موضوع فیلم James Bond 25 (جیمز باند ۲۵) صحیح باشند، پس باید انتظار داشت که جیمز باند را در این فیلم حلقه به دست دید یا حداقل برای مدتی این گونه خواهد بود. از آنجا که دنیل کریگ اخیرا تایید کرد که در فیلم جدید جیمز باند و به عنوان آخرین بازی اش در نقش جیمز باند حضور خواهد داشت، پس تعجبی ندارد که شایعات پیرامون انتخاب بازیگران و داستان از همین حالا شدت گرفته باشد.

در ماه آگوست امسال بود که شاهد شایعاتی بودیم که بیان می کردند عنوان فیلم، Shatterhand خواهد بود و شخصیت منفی آن کور است و خواننده معروف بیانسه در حال کار بر روی آهنگ تم اصلی فیلم می باشد. از آنجا که فیلم هنوز کارگردان و عنوان دقیقی ندارد، پس این شایعات به عنوان غنیمتی بسیار با ارزش به حساب می آیند.

دنیل کریگ در نقش جیمز باند

در شایعات جدید بیان شده که در شروع فیلم، جیمز باند از سرویس مخفی کناره گیری کرده و متاهل شده است. طبیعتا، فیلم زندگی خوشحال و شاد او را دنبال نخواهد کرد، پس احتمالا مدتی کوتاه بعد، همسر او به قتل خواهد رسید و منجر می شود تا جیمز باند برای انتقام گیری بار دیگر دست به کار شود.

در پایان فیلم اخیر جیمز باند یعنی فیلم Spectre (اسپکتر)، دیدیم که جیمز باند به همراه عشق جدیدش مادلین سوان در حال رانندگی به سوی غروب خورشید بود، پس اگر شایعات صحیح باشند، دکتر سوان با بازی لی سیدو همسر باند خواهد بود. هر چند، این موضوع در این شایعات اشاره نشده است.

فیلم جیمز باند ۲۵ در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *