خانه آخرین خبرها کریس پاین نقش رابرت اف کندی را در سریالی در مورد این سیاستمدار بازی خواهد کرد

کریس پاین نقش رابرت اف کندی را در سریالی در مورد این سیاستمدار بازی خواهد کرد

۰

بیاتومگکریس پاین قرار است که نقش سیاستمدار مرحوم رابرت اف کندی را در سریالی محدود و جدید برای کمپانی هولو ایفا کند. با وجود ظاهر مدام جوانش، کریس پاین ۳۷ ساله قبلا نقش چندین شخصیت برجسته در میان فرهنگ عمومی را بازی کرده است. نقشی که او بیشتر با آن شناخته شده است، احتمالا نقش جیمز تی کرک در بازسازی فیلم های Star Trek (پیشتازان فضا) است. البته وی اخیرا در فیلم Wonder Woman (واندر وومن) به عنوان بخشی از دنیای گسترده دی سی نقش عشق واندر وومن یعنی استیو تروور را به تصویر کشیده است.

هر چند، پاین برای جدیدترین نقش خود، یک شخصیت داستانی معروف را بازی نخواهد کرد، بلکه نقش یک سیاستمدار آمریکایی برجسته را به تصویر خواهد کشید که در سن پایین در گذشت. این سیاستمدار، رابرت اف کندی می باشد.

فیلم Wonder Woman (واندر وومن)

رابرت که اغلب با نام بابی نامیده می شد، یکی از اعضای خانواده افسانه ای کندی بود که برادر جوان تر جان اف کندی ۳۵ مین رییس جمهور است. بابی در دوره ریاست جمهوری برادرش، در سمت دادستان کل بود و حتی پس از ترور شدن جان اف کندی همچنان در پست خود باقی ماند.

پس از مدتی، رابرت به سناتوری از ایالت نیویورک تبدیل شد و پس از آن، در طی روز های ابتدایی کارگزار انتخاباتی اش برای ریاست جمهوری در سال ۱۹۶۸ به قتل رسید. به گفته گزارش ها، این سریال محدود و همچنان بدون عنوان کمپانی هولو با بازی کریس پاین در نقش رابرت اف کندی خواهد بود و داستان سریال بر اساس بیوگرافی رابرت اف کندی نوشته لری تای است. هنوز تاریخ دقیقی برای پخش این سریال محدود مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *