خانه آخرین خبرها خلاصه داستان فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

خلاصه داستان فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

۰

بیاتومگ – شبکه ای ام سی خلاصه داستان رسمی برای فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) را منتشر کرده است. این خلاصه داستان تاکیدی زیادی بر روی خط داستانی جنگ تمام عیار آینده قرار می دهد که نشان می دهد ساکنان غیر زامبی الکساندریا، هیل تاپ و کینگدوم همگی موافقت می کنند تا یک بار برای همیشه نیگان و ناجیان را شکست بدهند.

در طی فصل ۶ سریال مردگان متحرک، ریک (اندرو لینکلن) و گروه/خانواده اش از انسان های بازمانده با دشمن جدیدی که به نام ناجیان شناخته می شوند مواجه شدند. در قسمت پایانی فصل ۶ سریال، طرفداران شاهد حضور شخصیت منفی مورد علاقه خود و رهبر ناجیان یعنی نیگان (جفری دین مورگان) بودند. طی اقدامی بسیار بی رحمانه و خشونت آمیز، نیگان در قسمت ابتدایی فصل ۷ سریال، گلن و آبراهام را به قتل رساند. باقی فصل ۷ سریال نیز با قرار دادن ریک تحت بخشش نیگان، قهرمان داستان را در موقعیت ناگواری قرار داده بود. در قسمت های بعدی نیز کاراکتر های اصلی برای ناجیان کار می کردند. در پایان فصل، در نهایت ریک و دیگران تعداد نفر و شجاعت کافی پیدا کردن تا در مقابل نیگان بایستند.

فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

فصل ۸ سریال به طرفداران با عمیق شدن به داستان “جنگ تمام عیار” از خالق کتاب های اصلی کمیک مردگان متحرک یعنی رابرت کرکمن، به نتیجه این تقابل خواهد پرداخت. خلاصه داستان رسمی فصل ۸ سریال به این ترتیب است که:

“در فصل گذشته، ریک گریمز و گروه بازماندگانش با کشنده ترین چالششان تا به حال رو به رو شدند. با آرامش الکساندریا، آنها گارد خود را پایین می آورند، تنها برای اینکه یادآوری شود که این دنیایی که در آن زندگی می کنند تا چه حد می تواند بی رحم باشد.”

“ریک که تحت قوانین و خواسته های نیگان احساس ضعف می کرده است، گروه را متقاعد کرد تا با او همکاری کنند. اما از آنجا که نیگان منطق و حرف حساب متوجه نمی شود، ریک شروع به جمع آوری دیگر جوامعی که تحت تاثیر ناجیان قرار گرفته اند کرد. و با حمایت هیل تاپ و کینگدوم، در نهایت آنها قدرت کافی برای مقابله با ناجیان را داشتند.”

“در این فصل، ریک جنگی تمام عیار را برای نیگان و ناجیان به ارمغان می آورد. نجات دهنده ها بزرگتر، مجهز تر و بی رحم تر می باشند ولی ریک و جوامع متحد برای وعده آینده ای روشن تر مبارزه می کنند. همانطور که آنها حمله ای اکشن را شروع می کنند، خطوط نبرد شکل می گیرند.”

“تاکنون، بقاء تنها موضوع مهم برای ریک و گروه بوده ولی این موضوع کافی نبوده است. آنها برای باز پس گرفتن آزادی خود باید مبارزه کنند، و این گونه می توانند زندگی کنند. این گونه می توانند بازسازی کنند. همانند هر نبردی، آنها تلفاتی خواهند داشت. اما از آنجا که ریک نیرو های الکساندریا، مگی نیرو های هیل تاپ و شاه ازکیل نیرو های کینگدوم را رهبری می کنند، احتمالا حضور نیگان و ناجیان در این دنیا در حال رسیدن به پایان است.”

پخش فصل ۸ سریال مردگان متحرک از روز دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ (۲۲ اکتبر ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *