خانه آخرین خبرها آنتونیو باندراس نقش پیکاسو را در فصل ۲ سریال Genius (نابغه) بر عهده گرفت

آنتونیو باندراس نقش پیکاسو را در فصل ۲ سریال Genius (نابغه) بر عهده گرفت

۰

بیاتومگ – بازیگر بین المللی آنتونیو باندراس نقش هنرمند مشهور پابلو پیکاسو را در فصل ۲ سریال Genius (نابغه) بازی خواهد کرد. فصل اول این سریال که سال پیش پخش شد، به پوشش زندگی آلبرت انیشتن با بازی برنده جایزه اسکار جفری راش پرداخت و توانست نامزد ۱۰ جایزه امی بشود.

فصل دوم سریال نابغه از دنیای علم و دانش دور خواهد شد و به نابغه دیگری به نام پابلو پیکاسو، یک نقاش، مجسمه ساز و فرد بسیار جذاب خواهد پرداخت. پیکاسو در سال ۱۸۸۱ در اسپانیا چشم به جهان گشود و در ادامه برخی از برجسته ترین و نمادی ترین آثار هنری قرن بیستم را خلق کرد و در حالی که در عرصه جهانی به شهرت رسید و ثروت زیادی به دست آورد، توانست در برخی از سبک ها پیشگام باشد.

فیلم The 13th Warrior (سیزدهمین جنگجو)

گزارش شده است که شبکه Nat Geo بازیگر کهنه کار آنتونیو باندراس را انتخاب کرده تا به تصویرگری بزرگترین و بحث بر انگیز ترین هنرمند قرن بیستم یعنی پابلو پیکاسو در فصل دوم سریال نابغه بپردازد. مدیر اجرایی فصل ابتدایی سریال نابغه یعنی کن بیلر برای فصل دوم نیز باز خواهد گشت. برایان گریز و رون هاوارد تهیه کنندگی اجرایی فصل دوم این سریال را بر عهده خواهند داشت.

آنتونیو باندراس در مورد بازی نقش پابلو پیکاسو بیان می کند:

“داستان زندگی پابلو پیکاسو مدت ها است که من را مجذوب خود کرده است و من برای این مرد که از محل تولد من یعنی مالاگا است، احترام بسیار زیادی قائل هستم. از همکاری با شبکه نشنال جئوگرافیک و دیگر افراد حاضر در تیم سریال بسیار هیجان زده ام.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *