بیاتومگ – اولین تریلر از فیلم Mudbound (خفیف) منتشر شده است که تصویری از نژادپرستی و استرس پس از حادثه را برای دو مردی ترسیم می کند که بعد از خدمت در جنگ جهانی دوم به خانه خود در روستای میسیسیپی بازگشته اند. این تریلر را در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

این فیلم که به کارگردانی دی ریس و بر اساس کتابی به همین نوشته هیلاری جوردن می باشد، جدیدترین فیلم بدیع تولیدی کمپانی نتفلیکس است که به برخی از مسائل مهم اجتماعی تاریخ آمریکا می پردازد که امروزه نیز شاهد آنها هستیم. فیلمنامه اقتباسی فیلم را دی ریس و ویرجیل ویلیامز قلم زده اند و بازیگران آن نیز شامل گارت هِدلوند (Unbroken) و جیسون میشل (Straight Outta Compton) در نقش جیمی مک آلن و رونسل جکسون است. پس از بازگشت به وطنی که همچنان درگیر تعصبات نژادی، ظلم و خشونت می باشد، جیمی و رونسل تلاش می کنند تا با شرایط دنیایی که آنها را به عنوان برادر نمی بیند، دسته و پنجه نرم کنند.

در تریلر منتشر شده، شاهد دیگر بازیگران فیلم هستیم که شامل کری مولیگان (The Great Gatsby)، جاناتان بکنس (Better Call Saul) و جیسون کلارک (Terminator Genisys) می باشد. فیلم خفیف روز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) بر روی نتفلیکس عرضه خواهد شد.

اولین تریلر فیلم Mudbound (خفیف)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

 • فیلم !Shazam (شزم!)

  تصاویر جدید فیلم !Shazam (شزم!)

  در تصویر تازه منتشر شده برای فیلم !Shazam (شزم!)، علامت رعد بر روی لباس شزم روشن شده است. …
 • فیلم Robin Hood (رابین هود)

  دومین تریلر فیلم Robin Hood (رابین هود)

  در دومین تریلر منتشر شده برای فیلم Robin Hood (رابین هود)، جان کوچولو به رابین از لاکسلی آ…
 • بروس ویلیس، جیمز مک‎آوی و ساموئل ال جکسون - فیلم Glass (شیشه)

  تیزر فیلم Glass (شیشه)

  اولین تیزر منتشر شده برای فیلم Glass (شیشه) تایید می‌کند که اولین تریلر رسمی و کامل این فی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *