بیاتومگ – برای فیلم اقتباسی نتفلیکس از روی رمان استیون کینگ به نام Gerald’s Game (بازی جرالد) تریلر کاملی منتشر شده است. فیلم بازی جرالد، بخشی از هجوم فیلم و سریال های بر اساس کتاب و رمان های استیون کینگ می باشد که مرکزیت این هجوم نیز بدون شک فیلم IT است که این هفته اکران خواهد شد. فیلم اقتباسی دیگری به نام The Dark Tower (برج تاریک) در آگوست امسال به روی پرده نقره ای رفت و سریال اقتباسی The Mist (مه) نیز به تازگی فصل اول خود را به پایان رساند و سریال Mr. Mercedes (آقای مرسدس) بر اساس رمانی به همین نام در حال حاضر در حال پخش است. کمپانی هولو نیز سریال اقتباسی دیگری از کتاب های استیون کینگ را آماده می کند که Castle Rock (کسل راک) نام دارد.

داستان بازی جرالد که برای اولین بار توسط استیون کینگ در سال ۱۹۹۲ منتشر شد، بر اساس فرضیه بسیار ساده ای است. یک زن و شوهر از طریق بستن دست ها به تخت خواب قصد دارند تا زندگی جنسی خود را رونق و تنوع ببخشند و برای این کار، آنها به کابینی منزوی در میان کوه ها می روند و امیدوارند که روز عاشقانه ای را پشت سر بگذارند. متاسفانه، شوهر یعنی جرالد برای شهوت همسرش جسی بیش از حد پرخاشگر و قوی می شود و به هنگامی که شوهر اعتراض و شِکوه های همسرش را نادیده می گیرد، جسی از لحاظ فیزیکی با او به مبارزه بر می خیزد. اگر چه این اتفاق زیاد بد به نظر نمی رسد، ولی جرالد مورد حمله قلبی قرار می گیرد و می میرد و همسرش را دست بسته به تخت رها می کند.

جسی که قادر به فرار نیست و به اندازه ای در مکانی دور افتاده هست که امید نجات بسیار واهی است، ذهنش شروع به شکافتن می کند که سبب می شود او گرفتار اوهام و خیالات مختلفی شود. فیلم بازی جرالد در روز جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ (۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷) بر روی نتفلیکس عرضه خواهد شد.

تریلر فیلم Gerald’s Game (بازی جرالد)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *