خانه آخرین خبرها فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) بیش از ۱ میلیارد بار دانلود غیر قانونی شده است

فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) بیش از ۱ میلیارد بار دانلود غیر قانونی شده است

۰

بیاتومگ – فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) به طور گسترده ای موفقیت آمیز بود ولی هر بیننده ای، برای این سریال حق اشتراک یا هزینه ای به شبکه اچ بی او نمی دهد. یک گزارش جدید نشان می دهد که فصل یکی مانده به آخر این سریال فانتزی بیش از یک میلیارد بار دانلود غیر قانونی شده است.

سریال بازی تاج و تخت که برای مدتی طولانی شخصیت های پیچیده و پیچش های غیر منتظره داستانی را در کنار یکدیگر جمع آوری کرده بود، سرانجام در فصل هفتم خود با ورود به حوزه دنیای فیلم های اکشن توانست صحنه های بی نظیری را ارائه دهد و کاراکتر هایی که برای شش فصل جدا از یکدیگر بوده اند را در نهایت جهت رویارویی با شاه شب و ارتش مردگانش که به سوی وستروس در حال حرکت هستند، کنار یکدیگر جمع کند. این موضوعات سبب شد تا فصل ۷ همانند مقدمه ای برای فصل پایانی بزرگی شباهت پیدا کند.

قسمت ۵ فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در حال حاضر این سریال در اوج محبوبیت خود قرار دارد و طرفدارانی که سریال را به طور غیر قانونی دانلود می کنند نیز این موضوع را تصدیق می کنند. بر اساس اطلاعات کسب شده از سایت های تورنت، تخمین زده شده است که هر کدام از قسمت های فصل ۷ سریال بازی تاج و تخت بیش از ۱۴۰ میلیون بار دانلود شده است.

اکثر قریب به اتفاق این دانلود های غیر قانونی نیز مربوط به سرویس های پخش آنلاین غیر مجاز و تورنت های خصوصی است. شبکه اچ بی او نیز احتمالا با سهل انگاری های خود به این دانلود های غیر قانونی بیشتر شدت داده است زیرا قسمت ۴ و ۶ فصل ۷ سریال به طور تصادفی و قبل از موعد مقرر توسط خود شبکه منتشر شدند. این انتشار سهوی به هکر هایی که شبکه را هک کرده بودند و تهدید به پخش قسمت های سریال کرده بودند ربطی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *