بیاتومگ – پوستر های تازه ای از انیمیشن The LEGO Ninjago Movie (فیلم لگو نینجاگو) منتشر شده است که تمام جنگجویان نینجای فیلم در کنار عناصر قدرتشان و بازیگری که صداپیشه شان می باشد را برجسته می کند. در گالری زیر می توانید این پوستر ها را مشاهده کنید.

در حالی که ماه سپتامبر دوره کمرنگی برای فیلم های با بودجه زیاد در پایان فصل تابستان است ولی رشته فیلم های بلاک باستری سال ۲۰۱۷ هنوز به طور کامل تمام نشده است. این هفته فیلم IT اکران می شود و در اواخر ماه نیز شاهد جدال فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) با انیمیشن فیلم لگو نینجاگو برای صدرنشینی در باکس آفیس خواهیم بود. به عنوان جدیدترین عنوان از فیلم های لگو، فیلم لگو نینجاگو سعی دارد تا موفقیت انیمیشن The LEGO Movie (فیلم لگو) و LEGO Batman (بتمن لگویی) را ادامه بدهد.

فیلم نینجاگو نسبت به فیلم های پیشین لگو، نبرد دشواری در گیشه در پیش دارد. به عنوان مثال، این انیمیشن در باکس آفیس با رقابت های بسیاری رو به رو خواهد شد. علاوه بر این، این انیمیشن توانایی ارائه حضور های کوتاهی از کاراکتر های زیادی را ندارد، در صورتی که دیگر فیلم های لگو کاملا در این موضوع توانا بودند. با این حال، زمینه دنیای لگو این اجازه را می دهد تا در این انیمیشن شاهد حضور های خاص باشیم. پس از بالا رفتن محبوبیت کاراکتر واندر وومن، این کاراکتر در فیلم نینجاگو حضور خواهد داشت. همراه با داستان کمدی-اکشن فیلم و صداپیشه گان بسیار تاثیر گذار، امکان آن وجود دارد که فیلم در گیشه به موفقیت کامل برسد.

پوستر های تازه منتشر شده برای این انیمیشن به معرفی کاراکتر های اصلی فیلم، قدرت هایشان و همچنین صداپیشه هر کاراکتر می پردازد. صداپیشه گان این انیمیشن نیز دیو فرانکو، جکی چان، جاستین تروکس، مایکل پنا، ابی جیکوبسون، فرد آرمایزن، کمیل نانجیانی ، زچ وودز و اولیویا مان می باشند.

انیمیشن فیلم لگو نینجاگو در روز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ (۲۲ سپتامبر ۲۰۱۷) به اکران در خواهد آمد.

پوستر های انیمیشن The LEGO Ninjago Movie (فیلم لگو نینجاگو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *