خانه آخرین خبرها سریال Veep (معاون رییس جمهور) با فصل ۷ به پایان خواهد رسید

سریال Veep (معاون رییس جمهور) با فصل ۷ به پایان خواهد رسید

۰

بیاتومگ – سریال برنده جایزه امی شبکه اچ بی او یعنی سریال Veep (معاون رییس جمهور) با بازی جولیا لوییس دریفوس در نقش سلینا مِیر لجوج و مبارز سیاسی سر سخت قرار است با فصل هفتم به پایان برسد. فصل پایانی این سریال در سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

سریال معاون رییس جمهور توانست در مراسم امی، جایزه بهترین سریال کمدی را در دو سال پشت سر هم از آن خود کند و امسال نیز یکی از شانس های اصلی برای کسب این جایزه می باشد، و با کسب آن می تواند برای سومین سال پیاپی جایزه بهترین سریال کمدی را کسب کند. لوییس دریفوس نیز خود جایزه بازیگر زن اصلی برجسته در کمدی برای سریال معاون رییس جمهور را برای ۵ سال متوالی کسب کرده است و امید به کسب ششمین این جایزه نیز زیاد می باشد.

سریال Veep (معاون رییس جمهور)

پخش سریال معاون رییس جمهور از سال ۲۰۱۲ بر روی شبکه اچ بی او آغاز شد و توانست به سرعت تحسین منتقدان را برای بذله گویی تند و تیز، تفسیر استادانه سیاسی و بازیگران بسیار درخشان خود بر انگیزد. گزارش شده است که حماسه سلینا مِیر با فصل ۷ به پایان خواهد رسید و این فصل قرار است در سال ۲۰۱۸ پخش شود.

سازنده اجرایی سریال دیوید مندل و بازیگر نقش اصلی یعنی لوییس دریفوس با یکدیگر این تصمیم را گرفته اند و این بازیگر بیان می کند:

“مشخص شد که این فصل باید فصل پایانی سریال باشد. ما نمی خواهیم که خودمان را تکرار کنیم یا موفقیت خود را از بین ببریم. داستان یک پایان قطعی خواهد داشت که پایان سریال است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *