خانه آخرین خبرها گاوین اوکانر نویسنده و کارگردان فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) شد

گاوین اوکانر نویسنده و کارگردان فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) شد

۰

بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر و دی سی، گاوین اوکانر را برای نویسندگی و کارگردانی دنباله فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) یعنی فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) در دنیای گسترده دی سی انتخاب کرده است. کمپانی برادران وارنر دنیای مشترک کمیک دی سی را با نام دنیای گسترده دی سی از سال ۲۰۱۳ و با فیلم Man of Steel (مرد پولادین) به کارگردانی زاک اسنایدر راه اندازی کرد ولی این دنیای ابر قهرمانی به طور واقعی از سال ۲۰۱۶ و با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) آغاز شد. فیلم اول جوخه انتحار که به کارگردانی دیوید آیر در سال ۲۰۱۶ اکران شد، شامل کاراکترهای زیادی از جمله جوکر (جرد لتو) بود و البته به معرفی هارلی کوئین (مارگات رابی) و ددشات (ویل اسمیت) برای اولین بار در قالب یک فیلم سینمایی بزرگ پرداخت.

اگر چه نه فیلم بتمن در برابر سوپرمن و نه فیلم جوخه انتحار مورد پذیرش منتقدان نبودند، ولی هر دو از لحاظ مالی بسیار موفقیت آمیز بودند. به همین ترتیب، برادران وارنر ساخت فیلم دوم جوخه انتحار را تایید کرد، با این حال، هنوز مشخص نیست که این فیلم کی به اکران در می آید. در میان خبرهای مرتبط با دنیای گسترده دی سی، گزارش شده که کمپانی برادران وارنر می خواهد تا توسعه فیلم جوخه انتحار ۲ را سرعت ببخشد و در همین راستا، آنها گاوین اوکانر را برای نویسندگی و کارگردانی آن به خدمت گرفته اند.

بنابراین گزارش، گاوین اوکانر (The Accountant, Warrior) رسما برای نویسندگی این فیلم انتخاب شده و کمپانی برای کارگردانی این فیلم نیز به او نظر دارد. علاوه بر این، گزارش شده که کمپانی انتظار دارد که تولید فیلم از اواخر سال ۲۰۱۷ آغاز شود. اگر تولید فیلم در اواخر سال ۲۰۱۷ آغاز شود، پس می توان انتظار داشت که تاریخ اکران فیلم در سال های ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *