بیاتومگ – اولین تصویر از رامی مالک در نقش فردی مرکوری در فیلم بیوگرافی گروه راک کویین به نام فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی) منتشر شده است که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید.

پس از اینکه این فیلم برای چندین سال در دست توسعه بود و بازیگرانی همچون ساشا بارون کوهن و بن ویشاو برای نقش فردی مرکوری مد نظر بودند، سرانجام به هنگامی که ستاره سریال Mr. Robot (مستر ربات) یعنی رامی مالک برای نقش پیشروی گروه انتخاب شد، این فیلم در مورد افسانه ای ترین گروه راک انگلیسی سرانجام نیروی جنبشی لازم را بدست آورد.

از آنجا که فیلمساز برایان سینگر (X-Men) سکان دار فیلم شد، سرانجام سرعت تولید فیلم بیشتر شده است. اخیرا نیز گولیم لی (The Tourist)  در نقش گیتاریست برایان می، بن هاردی (X-Men: Apocalypse) در نقش دارمر راجر تیلور و جو مازلو (Jurassic Park) در نقش جان دیکون برای بازی در این فیلم به خدمت گرفته شده اند.

از آنجا که اکران فیلم برای ۴ دی ۱۳۹۷ (۲۵ دسامبر ۲۰۱۸) در نظر گرفته شده است، تولید فیلم در حال حاضر در جریان است و رامی مالک بر روی صدای خوانندگی خود تمرین می کند. از لحاظ ظاهری نیز باید گفت که رامی مالک شباهت واضح و آشکاری با خواننده گروه کویین دارد.

تصویری فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی)

فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *