بیاتومگ – تریلر دوم فیلم Daddy’s Home 2 (خانه بابا ۲) منتشر شده است که در آن شاهد هستیم که جنگ بین پدران پیچیده تر و پر سر و صدا تر از قبل می شود. این فیلم دنباله فیلم کمدی و خانوادگی خانه بابا با بازی مارک والبرگ و ویل فرل در کریسمس سال ۲۰۱۵ می باشد.

پس از اینکه همکاری مارک والبرگ و ویل فرل در فیلم کمدی پلیسی The Other Guys (آن یکی ها) در سال ۲۰۱۰ بسیار موفقیت آمیز بود، آنها امیدوار بودند که فیلم خانه بابا نیز بتواند دارای همان جادوی کمدی بین این دو بازیگر باشد. این دو که در فیلم در نقش پدر و پدرخوانده هستند، وارد نبردی پدری می شوند و سعی می کنند همان نوع کاراکتر هایی که در فیلم آن یکی ها داشته اند را باز آفرینی کنند. همانند فیلم آن یکی ها، کاراکتری که ویل فرل بازی می کند، پدر خوانده ای ناخوشایند ولی خوش نیت است که سعی دارد تا توسط پدر بیولوژیکی جذاب و مردانه ای که توسط والبرگ بازی می شود، از توجه فرزندان خارج نشود. بر روی کاغذ، می توان موفقیت فیلم خانه بابا را تمام و کمال دانست ولی در عمل این گونه نبود و فیلم، فیلمی آرام و قابل ملاحظه بود که تحت الشعاع اکران فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو بر می خیزد) قرار گرفت.

حال فیلم خانه بابا ۲ سعی دارد تا تلاش دیگری انجام بدهد و به موفقیتی تمام عیار برای کمپانی تبدیل شود. در این فیلم، این دفعه مارک والبرگ و ویل فرل میزبان پدران خود برای فصل تعطیلات می باشند که در آن، مل گیبسون نقش پدر عبوس و ناپسند والبرگ و جان لیثگو نقش پدر دوست داشتنی فرل را ایفا می کنند. فیلم خانه بابا ۲ در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ (۱۰ نوامبر ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

تریلر دوم فیلم Daddy’s Home 2 (خانه بابا ۲)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *