خانه آخرین خبرها مورگان فریمن نقش اول فیلم هیجان انگیز The Manuscript (دست نوشته) خواهد بود

مورگان فریمن نقش اول فیلم هیجان انگیز The Manuscript (دست نوشته) خواهد بود

۰

بیاتومگ – برنده جایزه اسکار، مورگان فریمن قرار است تا بازی نقش اول فیلم هیجان انگیز The Manuscript (دست نوشته) را بر عهده داشته باشد. این فیلم به کارگردانی جان مور (کارگردان فیلم های A Good Day to Die Hard، Behind Enemy Lines و Max Payne) و بر اساس فیلمنامه لوییز روزنبرگ و جو روزنبام ساخته خواهد شد.

این عنوان هیجان انگیز بر روی یک زندانی نابغه (مورگان فریمن) تمرکز دارد که سعی می کند تا با استفاده از خاطرات خود و راهنمایی کردن یک ویرایشگر کتاب آماتور، با مدارکی به سمت به دست آوردن الماس گمشده ۲۰ میلیون دلاری که سال ها پیش آن را سرقت کرد بود، نزدیک شود. این جوان به کشف حقیقت مرموز این ماجرا نزدیک می شود، اما بعد از گذشت مدتی می فهمد که درگیر یکی از بزرگترین اقدامات خلافکارانه شده و زندگی اش نیز در معرض خطر بزرگی قرار گرفته است.

آخرین فیلمی که مورگان فریمن در آن حضور داشته، فیلم Going in Style به همراه مایکل کین و الان ارکین برای کمپانی برادران وارنر بوده است و از جمله دیگر کارهای او نیز می توان به فیلم های Now You See Me، Lucy، Invictus و Batman Begins اشاره کرد. فیلم Villa Capri نیز با بازی فریمن در اواخر همین سال اکران خواهد شد. کارگردان فیلم دست نوشته، جان مور نیز بیشتر به خاطر کارگردانی دو فیلم A Good Day to Die Hard با بازی بروس ویلیس و فروش ۳۰۰ میلیون دلاری و فیلم Max Payne با بازی مارک والبرگ شناخته می شود، فیلم هایی که هر دو برای کمپانی فاکس قرن بیستم ساخته شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *