بیاتومگ – استودیو انیمیشن سازی والت دیزنی سه ویدئو از پیش نمایش آهنگ های انیمیشن Olaf’s Frozen Adventure (ماجراجویی منجمد اولاف) منتشر کرده است که در ادامه می توانید این ویدئوها را مشاهده یا دانلود کنید. آهنگ ویدئوی اول When We’re Together با صدای ایدِنا مِنزل، دوم Ring in the Season با صدای کریستن بل و سوم نیز That Time of Year با صدای جاش گَد می باشد.

جان لستر، مدیر بخش خلاق استودیو انیمیشن سازی والت دیزنی و پیکسار بیان می کند:

“من از اینکه انیمیشن ماجراجویی منجمد اولاف در ماه نوامبر به همراه انیمیشن کوکو به گیشه سینما می آیند بسیار هیجان زده ام. این یک هماهنگی بسیار کامل و جالب است، هر دوی آنها زیبا، با موضوعاتی احساسی در مورد خانواده و چگونه پیش بردن سنت توسط مردم می باشند. من بیشتر از این نمی توانم صبر کنم تا مخاطبان را در حال تماشای این دو پروژه فوق العاده با یکدیگر بر روی پرده سنیما ببینم. “

این انیمیشن شامل ۴ آهنگ اصیل می باشد و در آن بار دیگر شاهد حضور کاراکترها و صداپیشگان اصیل می باشیم که شامل اولاف (جاش گد) می باشد که در یک ماموریت است تا بهترین سنت های تعطیلات میلادی را برای آنا (کریستن بل)، السا (ایدِنا منزل) و کریستوف (جاناتان گراف) فراهم بیاورد.

این انیمیشن که توسط فیلمساز برنده جایزه امی کوین دتر و استیو ورمرز اسکلتون (Prep & Landing) کارگردانی و توسط برنده جایزه اسکار روی کونلی (Big Hero 6) تولید می شود، قرار است از تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۶ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۷) برای مدت محدودی بر روی پرده سینما باشد.

کوین دتر بیان می کند:

“استیو و من بسیار خوشحالیم که جان لستر این افتخار را به ما داد تا این داستان را با کاراکترهایی بسازیم که دوستشان داریم. ما از اینکه این انیمشین ساخته ما به همراه انیمیشن کوکو بر روی پرده نقره ای اکران می شود بسیار هیجان زده ایم.”

استیو ورمرز اسکلتون نیز اضافه می کند:

“ما از کار با چنین بازیگرانی که داخل و بیرون شخصیت های را می دانند بسیار خوشحالیم و عاشق این کار بودیم.”

این انیمیشن کوتاه در واقع مقدمات برای دنباله فیلم Frozen (منجمد) که برای سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده را بر پا می کند.

ویدئوهای انیمیشن Olaf’s Frozen Adventure (ماجراجویی منجمد اولاف)

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

دانلود

 

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *