بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تریلر کامل سریال ۶ ساعته Alias Grace (نام مستعار گریس) که بر اساس داستان واقعی و تاریخی زنی کانادایی به نام گریس مارکز به نویسندگی مارگارت اتوود می باشد را منتشر کرده است که در ادامه می توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

سریال، داستان زنی به نام گریس مارکز (با بازی سارا گادون) که زن مهاجر و فقیر ایرلندی و خدمتکار خانه در کانادا می باشد را بازگو می کند. گریس در سال ۱۸۴۳ به همراه جیمز مک درموت (کِر لوگان) متهم به قتل وحشیانه کارفرمای خود توماس کینیر و همچنین یکی دیگر از خدمتکاران خانه نانسی مونتگومری (آنا پاکوئین) می شوند، بعد از وقوع چنین ماجرایی، جیمز به دار آویخته می شود و گریس نیز به حبس ابد محکوم می شود. گریس در طول دهه ۸۰ میلادی یکی از مشهورترین و بدنام ترین زنان کانادا به شمار می رفته است، او بعد از گذراندن ۳۰ سال در زندان، تبرئه می شود و همواره عقاید او و راز این دو قتل مشهور و اینکه آیا واقعا او قاتل واقعی بوده در ابهام باقی مانده است.

سریال نام مستعار گریس با همکاری مشترک کمپانی های نتفلیکس و سی بی اس، به کارگردانی و نویسندگی سارا پولی و کارگردانی مری هارون تولید شده است و کمپانی نتفلیکس پخش جهانی این سریال را برای تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۲ آبان ۱۳۹۶) در نظر گرفته است.

تریلر سریال Alias Grace (نام مستعار گریس)

 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *