خانه آخرین خبرها سریال Blood Drive (رانندگی خونین) بعد از یک فصل کنسل شد

سریال Blood Drive (رانندگی خونین) بعد از یک فصل کنسل شد

۰

بیاتومگ – شبکه سایفای سریال Blood Drive (رانندگی خونین) را پس از پخش تنها یک فصل کنسل کرده است. این سریال که از ماه ژوئن امسال پخش آن آغاز شده بود، در جامعه ای نامطلوب در آینده ای دور قرار گرفته است.

در این آینده دور، به دنبال زمین لرزه بسیار شدید و بزرگی، آمریکا به واسطه دره ای عمیق و بزرگ به نام اسکِیر به دو سرزمین جدا تبدیل شده است. شکاف فیزیکی که در بالای مسیر رودخانه میسیسیپی قرار دارد، توسط کمپانی ای به نام تشکیلات هارت به کار گرفته شده تا بر روی سیاست مدار ها، جامعه و اقتصاد آمریکا کنترل داشته باشد ولی اقدامات آنها سبب آسیب های بیشتر زیست محیطی می شود که سبب کمیابی بیشتر آب و افزایش بهای سوخت می شود. از آنجا که نیاز های ضروری و روزمره مردم روز به روز بیشتر برای دست یافتن سخت تر می شود، مردم به استفاده از خون انسان برای اتومبیل های خود روی می آورند.

خبر کنسل شدن سریال توسط خالق آن یعنی جیمز رولند در وبلاگش اعلام شده است. بنا بر گفته هایش، او هیچ خشم و مشکلی با شبکه سایفای یا کمپانی مادر این شبکه یعنی ان بی سی ندارد. هر چند، او با طرفدارانی که از این خبر ناراحت شده اند همدردی کرده است.

سریال Blood Drive (رانندگی خونین)

او بیان می کند:

“متاسفانه حدس و گمان های شما درست هستند. شبکه سایفای سریال رانندگی خونین را بعد از پخش یک فصل کنسل کرده است. اگر این خبر سبب ناراحتی یا خشم شما می شود، شما تنها نیستید. من مدتی کوتاه است که از این موضوع باخبر شده ام ولی از آن موقع در حال فکر کردن هستیم که این خبر را چگونه به شما ها بیان کنیم، به هر حال من متوجه شدم که این وظیفه من است که این خبر را بیان کنم.

در نهایت من تصمیم گرفتم که تا پخش آخرین قسمت سریال صبر کنم و بعد خبر کنسل شدن را به شما بدهم، زیرا نمی خواستم تجربه شما از دیدن سریال لکه دار شود. ما همگی برای فصل دوم برنامه داشتیم ولی حال که سرنوشت سریال نامشخص است، صحنه پایانی فصل اول به نظر صحنه پایانی سریال است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *