بیاتومگ – کمپانی مارول برای سومین فیلم از سری فیلم های ثور به نام فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) پوسترهای تازه ای را منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده کنید. این سومین فیلم از خدای رعد ثور (کریس همسوورث)، برادر ناتنی شیادش لوکی (تام هیدلستون) و اودین (آنتونی هاپکینز) در دنیای مارول می باشد. با این حال، این دفعه نفرات جدیدی نیز به آنها اضافه می شوند که شامل بروس بنر/هالک (مارک روفالو)، جنگجو والکیری (تسا تامپسون)، گرندمستر (جف گلدبلوم) و الهه مرگ هلا (کیت بلانشت) است.

از لحاظ بصری، فیلم ثور: رگناروک شباهتی با دیگر فیلم های دنیای سینمایی مارول نخواهد داشت. پوستر های فیلم با رنگ های نئونی و تصاویر خیره کننده بسیار جذاب و متفاوت شده اند در حالی که تریلر های آن اکشن محور و همراه با شوخ طبعی خاص آثار کارگردان تایکا واتیتی است.

در راستای کارزار تبلیغاتی فیلم، کمپانی مارول ۸ پوستر رنگین و تازه از این فیلم منتشر کرده است که به کاراکتر های متفاوتی می پردازد. رنگ و لعاب پوستر ها همان روند قبلی را در پیش گرفته اند و هر شخصیت تصویر مخصوص به خود را دارد. پوستر ثور با رنگ قرمز تزیین شده، رنگی بسیار قوی که برای قدرت، خون و جنگ شناخته می شود. پوستر لوکی همراه با رنگ زرد است که به طور معمول برای فرد ترسو یا ملایم استفاده می شود. پوستر هالک نیز مثل همیشه رنگ سبز را بر روی خود می بیند. پوستر اودین غرق در طلا است که برای وضعیت او مناسب است. پوستر هلا نیز بنفش است که معمولا برای خانواده سلطنتی از این رنگ استفاده می شود. پوستر والکیری با رنگ آبی روشن تزیین شده و گرندمستر در پوستر خود با رنگ آبی تیره به تصویر کشیده شده است که احتمالا اشاره به ارتباط این دو کاراکتر دارد. هایمدل (ادریس آلبا) نیز در پوسترش با رنگ نارنجی تزیین شده است.

فیلم ثور: رگناروک در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۶ (۳ نوامبر ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

پوستر های فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *