خانه آخرین خبرها درو گودارد کارگردان و نویسنده فیلم X-Force (نیروی ایکس) شد

درو گودارد کارگردان و نویسنده فیلم X-Force (نیروی ایکس) شد

۰

بیاتومگ – درو گودارد، خالق سریال Daredevil (دردویل) محصول کمپانی نتفلیکس قرار است که کارگردانی و نویسندگی فیلم X-Force (نیروی ایکس) را بر عهده بگیرد. این فیلم محصول کمپانی فاکس قرن بیستم است و شخصیت ددپول در آن، کاراکتر اصلی می باشد. فیلم نیروی ایکس نسخه ای فرعی برای سری فیلم های X-Men (مردان ایکس) می باشد.

نیروی ایکس در سال ۱۹۹۱ خلق شد و برای اولین بار به عنوان یک تیم متشکل از اعضای New Mutants (جهش یافته های جدید) ظاهر شد و توسط سایبورگ مسافر زمان که با نام کِیبل شناخته می شود، آموزش می دیدند. هدف این تیم ضربتی جهش یافته این بود که در مقابل تهدیدات موثرتر از گروه مردان ایکس باشند و از وقوع آنها جلوگیری کنند.

فیلم X-Force (نیروی ایکس)

بعدا نیروی ایکس به تیم عملیاتی سری با چهره های برجسته ای از مردان ایکس همانند ولورین، ایکس ۲۳، ددپول، کلوسوس، سایلوک، آرک انجل و البته رهبرشان کیبل تغییر یافت. این تیم برای بی رحم تر و خشن تر بودن شان در مقایسه با مردان ایکس شناخته می شود.

گزارش شده است که نویسنده نامزد جایزه اسکار درو گودارد نویسنده و کارگردان فیلم نیروی ایکس خواهد بود. فیلم نیروی ایکس که به تهیه کنندگی رایان رینولدز، لورن شولر و سایمون کینبرگ است، به تیم عملیات مخفی ای می پردازد که متشکل از جهش یافته های متفاوت است و گروهی بسیار بی رحم تر از همتایان خود در گروه ایکس من می باشند. هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم نیروی ایکس مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *