خانه آخرین خبرها جزییاتی از داستان فصل ۶ سریال Arrow (ارو) مشخص شد

جزییاتی از داستان فصل ۶ سریال Arrow (ارو) مشخص شد

۱

بیاتومگ – به نظر می رسد که فصل ۶ سریال Arrow (ارو) قرار است به موضوعات بسیاری بپردازد که شامل تحقیق اف بی آی در مورد فعالیت های الیور، بازگشت ویجلانتی و جستجو برای پسر اسلید ویلسون به نام جو می باشد. در قسمت پایانی فصل ۵، الیور در نهایت در مبارزه ای نهایی با شرور بزرگ فصل یعنی پرومیتئوس قرار گرفت. به جای شکست دادن این شرور به همان روش سنتی ابر قهرمانی، الیور قادر نبود که پرومیتئوس را از رسیدن به خواسته اش باز دارد.

پرومیتئوس انفجاری در جزیره لیان یو به راه انداخت. اگر چه انفجار به معنای کشته شدن تمام کاراکتر های حاضر در جزیره نیست ولی انتظار می رود که این موضوع عواقب بیشتری داشته باشد که در آن به نحوی الیور مجبور می شود تا پسرش را بزرگ کند. نبرد لیان یو همچنین سبب بازگشت یکی از شخصیت های شرور اصلی از فصل ۲ یعنی دث استروک شد. الیور در عوض کمک دث استروک برای شکست دادن پرومیتئوس، به او قول داد که در پیدا کردن پسرش کمکش کند.

دث استروک – سریال Arrow (پیکان)

حال در طی گزارشی، تعدادی جزییات داستانی که پیش روی تیم ارو در فصل ششم قرار دارد آشکار شده است. همانطور که مامور اف بی آی ساماندرا واتسون (سیدل نول) به طرز خطرناکی به کشف راز الیور نزدیک می شود، الیور خود را بیشتر و بیشتر در مشکل می یابد.

یکی از مدیران اجرایی سریال ارو یعنی وندی میرکل تایید کرده است که ویجلانتی، شخصیت شرور فصل ۵ سریال در فصل جدید ماسک خود را بر خواهد داشت تا ارتباطی بسیار شخصی با یکی از اعضای تیم ارو را آشکار کند. وی همچنین به داستانی بسیار استثنایی اشاره کرده که الیور را در حفظ قول خود و کمک کردن به اسلید برای پیدا کردن پسرش نشان می دهد. این داستان همچنین با وضعیت الیور با پسر خودش نیز گره می خورد.

پخش فصل ۶ سریال ارو از تاریخ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد.

یک دیدگاه

  1. omid

    ۱۹ آبان, ۱۳۹۶ در ۲۱:۱۵

    یه سوال نقش کماندا در این فصل از قسمت ۲ به بعد جان دیگل بازی میکنه ایا تا اخر فیلم دیگه الیور تو نقش کماندار برنمیگرده و دث استروک تا اخر فیلم هستش با تشکر

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *