خانه آخرین خبرها فصل ۴ سریال Gotham (گاتهام) به داستان خاستگاه افسونگران می پردازد

فصل ۴ سریال Gotham (گاتهام) به داستان خاستگاه افسونگران می پردازد

۰

بیاتومگ – افسونگران به سریال Gotham (گاتهام) می آیند زیرا فصل ۴ این سریال قرار است تکامل این شخصیت های شرور زن را ترسیم کند. کمپانی دی سی همیشه در مورد اینکه کدام یک از کاراکتر هایشان می توانند در سریال های تلویزیونی و کدام یک می توانند در فیلم سینمایی دیده شوند عجیب و خاص رفتار کرده است. به لطف توسعه های صورت گرفته در دنیای گسترده دی سی، ارووِرس یا دنیای ارو به طور منظم از استفاده از کاراکتر های کلیدی جلوگیری می کند، حتی کاراکتر هایی که خودش در ابتدا معرفی کرده است. به همین ترتیب، دیدن اینکه سریال گاتهام از برخی از نمادین و برجسته ترین کاراکتر های دنیای کمیک استفاده می کند، کاملا سوپرایز کننده است.

به عنوان نمونه، فصل چهارم سریال گاتهام چندین شخصیت منفی دیگر به داستان اضافه کرده است که شامل پروفسور پیگ و سولومون گراندی (با نام تغییر یافته بوچ) که نباید جا پای هیچ کدام از کاراکتر های فیلم های دنیای گسترده دی سی بگذارد.

فیلم Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام)

در عین حال، تکامل مدام سلینا کایل و آیوی پپر اشاره می کنند که احتمالا افسونگران پیش از اینکه در فیلم Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) در دنیای گسترده دی سی ظاهر شوند، در فصل چهارم سریال گاتهام دیده خواهند شد.

مدیر اجرایی سریال گاتهام دنی کانن در حالی که در مورد مسیری که سلینا در فصل ۴ پی خواهد گرفت صحبت می کرد، تایید کرد که این کاراکتر و تابیتا بخشی از فرایند ایجاد داستان خاستگاه افسونگران خواهند بود. علاوه بر این، کانن اذعان داشت که آیو و باربارا که آخرین بار در حال کشته شدن با برق بودند، بخشی از تیم افسونگران خواهند بود.

پخش فصل چهارم سریال گاتهام از روز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ (۲۱ سپتامبر ۲۰۱۷) آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *