بیاتومگ – در تریلر فیلم The Current War (جنگ معاصر) تاجر و مخترع رقیب، توماس ادیسون و جورج وستینگهاوس در کشمکشی بزرگ برای کنترل نیروی برق آینده گرفتار شده اند. کمپانی واینستاین این فیلم دارم تاریخی را تولید کرده و نویسندگی آن بر عهده مایکل میتنیک (Vinyl) و کارگردانی آن بر عهده آلفونسو گومز-ریکون (Me and Earl and the Dying Girl) می باشد.

در فیلم جنگ معاصر، بندیکت کمبربچ نقش مخترع بزرگ آمریکایی توماس ادیسون را بازی می کند که می خواهد با سیستم برق جریان مستقیم خود دنیا را روشن کند. در مقابل وی نیز مهندس و تاجر ثروتمند و بزرگ جورج وستینگهاوس با بازی مایکل شانون قرار دارد که می خواهد بخش خود از آینده الکتریکی را بر آورده کند. مهره ارزشمند وستینگهاوس در نبرد با ادیسون، مخترع جوان و درخشانش نیکولا تلسا با بازی نیکولاس هولت است.

تریلر فیلم جنگ معاصر، کشمکش برای برتری را در قلب این فیلم به تصویر می کشد. در یک طرف، ادیسون قرار دارد که می داند اختراع بسیار بزرگش دنیا را متحول خواهد کرد و می خواهد که مطمئن شود خودش مزایای مادی این موضوع را بدست بیاورد. در سوی دیگر، وستینگهاوس ثروتمند قرار دارد که در حال حاضر یک غول صنعتی بزرگی را بر پا کرده است ولی می داند که اگر او وارد انقلاب الکتریکی نشود، از رقبا عقب خواهد ماند. تریلر تا لحظات پایانی از معرفی سومین کاراکتر اصلی فیلم یعنی نیکولا تلسا سر باز می زند. این کاراکتر با معرفی جریان متناوب، سیستمی برتر و در مقابل جریان مستقیم ادیسون، این بازی بر سر برتری را برای همیشه تغییر خواهد داد.

دیگر بازیگران فیلم جنگ معاصر شامل تام هولند، کاترین واترستون، توپلس میدلتون و متیو مک فاجن می باشد. این فیلم قرار است در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۶ (۲۴ نوامبر ۲۰۱۷) به روی پرده نقره ای بیاید.

تریلر فیلم The Current War (جنگ معاصر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *