خانه آخرین خبرها فیلم IT 2 احتمالا در سال ۲۰۱۹ اکران شود

فیلم IT 2 احتمالا در سال ۲۰۱۹ اکران شود

۲

بیاتومگ – برنامه های دنباله فیلم IT به طور رسمی رو به جلو حرکت کرده است زیرا نویسنده فیلم اول یعنی گری دوبرمن برای نوشتن فیلمنامه دوم قراردادی را امضا کرده و تاریخ اکران احتمالی ۲۰۱۹ برای فیلم اعلام شده است. در حال حاضر در این مرحله، واقعا درست است که هیچ کس انتظار نداشت که فیلم IT 2 ساخته شود. از زمانی که اولین تریلر برای فیلم اول منتشر شده بود و بیننده های زیاد آن تریلر را دیدند، نوشتن فیلمنامه شروع شده بود.

در دوره کنونی سری فیلم های از قبل برنامه ریزی شده و دنیاهای سینمایی پر تلاطم، عجیب است که کمپانی برادران خلاف این برنامه ریزی ها عمل کرده و قبل از اینکه از پر فروش بودن فیلم اول IT اطمینان حاصل کند، کار بر روی فیلمنامه فیلم دوم را آغاز نموده است. به گفته کارگردان فیلم اول یعنی اندی موشیتی، فیلمنامه فیلم IT: Chapter Two (ایت: فصل دوم) باید تا ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ تکمیل شود تا تولید فیلم احتمالا در ماه مارس همان سال آغاز شود.

حال گزارش شده است که دوبرمن که در کنار کری فوکاناگا و همکارش چیس پالمر فیلمنامه فیلم اول را قلم زده است، قراردادی را برای نوشتن فیلمنامه فیلم دوم بسته است و این دنباله احتمالا قرار است در سال ۲۰۱۹ به اکران در بیاید. اندی موشیتی به قطعیت قصد دارد که کارگردانی فیلم دوم را نیز به دست بگیرد، هر چند، هنوز وی قراردادی را با کمپانی به امضا نرسانده است.

۲ دیدگاه ها

 1. Mehrshas

  ۱۱ خرداد, ۱۳۹۷ در ۱۴:۴۴

  امیدوارم هر چه زود تر پخش بشه it2

  پاسخ دادن

 2. mozafar

  ۱۷ بهمن, ۱۳۹۶ در ۱۷:۱۶

  بهتره این فیلم را فصل دومش را درست کنند خیلی عالیه امیدواریم زیاد ترسناک نباشد این فیلم قسمت اول جاهای ترسناک زیادی نداشت و همین فیلم رو زیبا میکه ما چشم انتظار قسمت دومش هستیم امیدواریم مثل قسمت اول بسیار زیبا باشد

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *