بیاتومگ – پوستر تازه ای برای فیلم Murder on the Orient Express (قتل در قطار سریع السیر شرق) منتشر شده است که در آن سرنخ های تازه ای در مورد راز فیلم نشان داده می شود. این فیلم که بر اساس رمان بدیع کاراگاهی نوشته و منتشر شده توسط آگاتا کریستی در سال ۱۹۳۴ می باشد، اقتباسی سینمایی از این رمان است که به کارگردانی کنت برانا (Dunkirk) و نویسندگی مایکل گرین (American Gods) است.

این فیلم با بازی با استعداد ترین بازیگران هالیوود می شود که در راس آنها کنت برنا قرار دارد و شامل جانی دپ (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales)، دیزی ریدلی (Star Wars: The Last Jedi)، جودی دنچ (Skyfall)، جاش گاد (Beauty and the Beast)، میشل فایفر (mother!)، ویلیام دفو (Death Note) و پنلو کروز (American Crime Story) است.

برای کسانی که امیدوار هستند تا بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد رمز و راز قتل مرکزی که فرض اساسی روایت فیلم است بیابند، در پوستر زیر سرنخ هایی وجود دارد. فیلم قتل در قطار سریع السیر شرق قرار است که در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ (۱۰ نوامبر ۲۰۱۷) به اکران در بیاید. پوستر تازه را در زیر می توانید مشاهده کنید.

پوستر فیلم Murder on the Orient Express (قتل در قطار سریع السیر شرق)

فیلم Murder on the Orient Express (قتل در قطار سریع السیر شرق)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *