بیاتومگ – اگر چه بری و آیریس تنها برای مدتی نسبتا کوتاه یک زوج بوده اند ولی در فصل ۴ سریال The Flash (فلش) خواهیم دید که آنها ازدواج می کنند. در چند هفته آینده، سریال های ابر قهرمانی به شبکه سی دبلیو باز خواهند گشت و بسیاری از ابر قهرمانان با موقعیت های جدید دست و پنجه نرم خواهند کرد. در سنترال سیتی، تیم فلش با غیبت بری و همچنین ظهور شروران جدیدی سر و کار خواهند داشت. برای مقابله با این موارد، تیم نیاز دارد تا از قهرمان جدید ایلونگیتد من تا فلیسیتی اسموک کمک بطلبند. با این حال، در نهایت بری باز خواهد گشت ولی این به معنای آن نیست که همه چیز به حالت نورمال بر می گردد.

بار ها شنیده ایم که زمانی که بری در فصل چهارم سریال از اسپید فورس باز گردد، او تغییر یافته است. خوشبختانه به نظر می رسد که این تغییر، تغییری خوب خواهد بود. سازنده ها، فصل ۴ سریال را فصلی روشن تر و سرگرم کننده تر توصیف کرده اند. اگر چه آینده مشخص نیست ولی آیریس زنده است و بری نیز به زودی باز خواهد گشت. وقتی که او برگردد، به سرعت پیشنهاد ازدواج خود به آیریس که در فصل سوم قصدش را داشت بیان می کند.

سریال The Flash (فلش)

در مصاحبه ای با تهیه کننده اجرایی سریال فلش اندرو کرایزبرگ در مورد آینده بری الن و آیریس وست، او تایید کرد که آنها سرانجام در فصل چهارم سریال ازدواج می کنند. او بیان می کند:

“در این فصل سرانجام آنها ازدواج خواهند کرد و سپس در ادامه فصل به این موضوع پرداخته می شود که آیا آنها می توانند این ازدواج را در برابر تمام مشکلاتی که برای شان رخ می دهد حفظ کنند؟”

پخش فصل ۴ سریال فلش از روز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ (۱۰ اکتبر ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *